Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
Wisseloord Studio's
Hilversum
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posthoornkerk
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Het Depot
Leuven
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Duif
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Duif
Amsterdam
Club Ziggo
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wolbodo
Delft
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Water Moulin
Tournai
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
23:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Statenzaal
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
zondag 27 mei 2018
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Josh T. Pearson
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mammal Hands
Bimhuis, Amsterdam
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 28 mei 2018
Popronde Pre-Party
Wisseloord Studio's, Hilversum
20:00
Habibi
Sugar Factory, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lil Skies
Posthoornkerk, Amsterdam
20:00
Afstuderen Jim en Kevin
Patronaat, Haarlem
Car Seat Headrest
Paradiso, Amsterdam
21:00
Eindhoven SiSo City 2018
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dulfer 78!
Melkweg, Amsterdam
Scarlxrd
Melkweg, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
20:00
Demi Lovato
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Freek de Jonge
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Monster Magnet
Het Depot, Leuven
Kamasi Washington
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Haux
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 29 mei 2018
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band / Josylvio / Tabitha
TivoliVredenburg, Utrecht
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Turnover
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Chali2Na / Krafty Kutz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Big Freedia
Paradiso, Amsterdam
Johan
Paradiso, Amsterdam
Kamasi Washington
Paard, Den Haag
Don Broco
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
Art Garfunkel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniel Lohues
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Buttertones (US)
De Zwerver, Oostende
20:00
Stef Bos - Kern
De Maagd, Bergen op Zoom
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenny Kaye / Patti Smith
De Duif, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Tegen De Stroom In - Ava
Cacaofabriek, Helmond
20:30
DJ Katapila / Hailu Mergia
Bimhuis, Amsterdam
woensdag 30 mei 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
20:00
Stef Bos - Kern
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Stathe Sessie: The Hazzah + Elsa Lester
Stathe, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Diggy Dex
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marilyn Manson
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
20:00
Chad VanGaalen
Paradiso, Amsterdam
Johan
Paradiso, Amsterdam
19:30
Tom Browne
Paard, Den Haag
20:00
Pokey Lafarge
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
BBC Scottish Symphony Orchestra
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Operatie GIF
Melkweg, Amsterdam
19:00
Chromeo
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme
Luxor Live, Arnhem
Daniel Lohues
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Her Majesty
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Camel
De Oosterpoort, Groningen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lenny Kaye / Patti Smith
De Duif, Amsterdam
Snow Patrol
Club Ziggo, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:30
The Cookers
Bimhuis, Amsterdam
donderdag 31 mei 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam
20:00
Postrock: If Anything Happens to the Cat + Cold Cold Nights
Wolbodo, Delft
21:00
The Burying Ground
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Los Pirañas
Water Moulin, Tournai
20:30
Vintage Future & Mell
Vorstin, Hilversum
21:00
Chad VanGaalen
Vera, Groningen
23:15
Canshaker Pi
TivoliVredenburg, Utrecht
Courtney Barnett
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Whitney Rose
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
LUMEN
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Jeangu Macrooy
Statenzaal, Zwolle
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
UP: The Freelancers
Simplon, Groningen
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Slim Cessna's Auto Club
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Klankjes en drankjes
Poppodium Volt, Sittard