Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Doelen
Rotterdam
19:30
dB's
Utrecht
Corneel
Lelystad
CCXL Theater
Vlissingen
Casino Beringen
Beringen
20:30
Café De Meister
Geleen
21:00
Cafe Casablanca
Amsterdam
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Altstadt
Eindhoven
21:00
AFAS Live
Amsterdam
22:00
Westerunie
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
23:30
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Sparta Stadion 'Het Kasteel'
Rotterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
19:30
Paard
Den Haag
12:00
P3
Purmerend
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
12:00
Melkweg
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
23:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
23:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
13:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Meester
Almere
23:00
De Marktkantine
Amsterdam
19:00
De Klos
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
Café De Speeltuin
Breda
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Bibelot
Dordrecht
16:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
vrijdag 01 juni 2018
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Temko
De Doelen, Rotterdam
19:30
Toke / Year of the Cobra
dB's, Utrecht
Birth of Joy
Corneel, Lelystad
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Casino Beringen, Beringen
20:30
Elusion, Alwaid, Aonia
Café De Meister, Geleen
21:00
Jazzkia / Saskia Laroo / Warren Byrd
Cafe Casablanca, Amsterdam
20:15
Infloyd
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Burgerpop ft. Grim Ordeal (CD-Release)
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Peach Pit
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Toon Roos & Friends
Bimhuis, Amsterdam
Awkward I
Bibelot, Dordrecht
Mooon
Altstadt, Eindhoven
21:00
Nicky Jam
AFAS Live, Amsterdam
zaterdag 02 juni 2018
22:00
X-AMS
Westerunie, Amsterdam
21:00
The LSB Experience, The Royaltees & VanderLinde: Benefiet voor Weeshui
Vorstin, Hilversum
23:30
Downstage: Moon King
Vera, Groningen
23:00
Black Dynamite / Duke Hugh / Makala / Pushin Wood
Vera, Groningen
21:00
Anderson East
Tolhuistuin, Amsterdam
Johan
TivoliVredenburg, Utrecht
Moon Moon Moon / Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
Trijntje Oosterhuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Shades Of Deep Purple
The Jack, Eindhoven
20:15
Her Majesty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Sured
Stathe, Utrecht
Saman Amini
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Broederliefde & Friends
Sparta Stadion 'Het Kasteel', Rotterdam
20:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
14:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Jaap Corn
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
CLUB 40 (35+ Clubnight)
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Cheap Thrills
Patronaat, Haarlem
Herman van Veen
Parktheater, Eindhoven
Daniel Lohues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Louis Baker
Paradiso, Amsterdam
Ben Folds
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Burying Ground
Paco Plumtrek, Almelo
19:30
Nina June
Paard, Den Haag
12:00
AttitudeFest
P3, Purmerend
20:30
ABBA - tribute
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Ellen ten Damme: Paris - Berlin
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Brigitte Kaandorp
Openluchttheater Cabrio, Soest
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Oliver - EP Release
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Def Americans - Johnny Cash live at Folsom Prison 50 year anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
Gazpacho
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Dutch Eagles - Fly like an Eagle
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
Sin Pausa Ft Aldonso Eduardo Herrera ("El Coco")
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
LIVE: Reggae Rhythms
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
The Bruceband
Metropool, Hengelo
23:00
Free Your Mind Afterparty: Collider + Naim Abu
Merleyn, Nijmegen
23:30
Arnabeat
Melkweg, Amsterdam
12:00
Rebellion
Melkweg, Amsterdam
New Cool Collective
Manifesto, Hoorn
23:30
Free Your Mind Festival 2018 - Official Afterparty
Luxor Live, Arnhem
21:00
Wave Invasion: Xtort en Noire Antidote
Little Devil, Tilburg
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
23:00
Breakbaar Ft. The Outsiders
Hedon, Zwolle
Waylon
Hedon, Zwolle
20:30
Ryan McGarvey
Groene Engel, Oss
13:00
Fortarock
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Different Stones
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Sore Losers
De Spot, Middelburg
20:00
Equalz + Yung Felix + Vyd & Midda
De Meester, Almere
23:00
AOA By Night - De Marktkantine
De Marktkantine, Amsterdam
19:00
Backland
De Klos, Emmeloord
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Kendolls / We'rewolves / Wildebeast
dB's, Utrecht
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Big Ups
Cinetol, Amsterdam
21:00
Jellephant & the Phantoms
Café De Speeltuin, Breda
20:00
Start / Over
Café De Meister, Geleen
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Xeno & Oaklander
Botanique, Brussel
20:30
Senior Citizens
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Bob Reynolds Group
Bimhuis, Amsterdam
22:00
Wantijpop: Officiële Afterparty
Bibelot, Dordrecht
16:30
Boneheadz / Snaggletoöth / The Dutch Disciples / Vandale
Baroeg, Rotterdam
20:00
MotorBongo
Altstadt, Eindhoven
zondag 03 juni 2018
14:00
Love The System / The Cool Quest / Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Big Ups
V11, Rotterdam
Beechwood / Wussy
Tolhuistuin, Amsterdam
John Cleese - Last time to see me before I die
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Back to the essence
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ben Folds
Paradiso, Amsterdam
15:00
Mozaïek: door het Groot Concertkoor Amsterdam
Paradiso, Amsterdam
19:30
David Benjamin
Paard, Den Haag