Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
Grounds
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Festivalpark Werchter
Werchter
Gelredome
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
dB's
Utrecht
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
De Pul
Uden
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Goffertpark
Nijmegen
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Studio de Veste
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Rotterdam
Rotterdam
013
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
21:00
ACU
Utrecht
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Paleis Soestdijk
Baarn
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Vrijthof
Maastricht
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Willemeen
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Simplon
Groningen
23:30
Paradiso
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
Plato
Leiden
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Club Antre
Amsterdam
Vera
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
00:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Vrijthof
Maastricht
zondag 01 juli 2018
18:00
Round Town Gospel Sensation
Grounds, Rotterdam
18:00
Shotgun Sawyer
Den Heilige Cornelius, Roermond
Ed Sheeran
Festivalpark Werchter, Werchter
Iron Maiden
Gelredome, Arnhem
Il Divo
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Van Baerle Trio: Beethoven, Liszt, Mendelssohn
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Calexico
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Reggae Workers Of The World
dB's, Utrecht
Live Hard Or Die Fest 10th Edition
Baroeg, Rotterdam
20:00
Midzomernachtconcert - Kerkraads Symfonie Orkest
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Midzomernachtconcert - Kerkraads Symfonie Orkest
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Una Noche abierta – Homenaje Andrés Marín. Ana Morales
Paradiso, Amsterdam
23:00
Official Awakenings Festival Afterparty
Paradiso, Amsterdam
23:30
Wicked Jazz Sounds
Sugar Factory, Amsterdam
maandag 02 juli 2018
19:00
Bongzilla / Dopethrone / Sons of Otis
De Helling, Utrecht
20:00
Stone Sour
TivoliVredenburg, Utrecht
Jack White
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Elvis Costello & the Imposters
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Andrew Jackson Jihad
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Harmonie St Caecilia
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:00
The Laundry BigBand ft. Laura Fygi
Vorstin, Hilversum
20:00
AJJ (US) + Emperor X (US)
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Ziggy Marley
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 03 juli 2018
19:00
Preoccupations
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Zomerconcert - Apeldoornse Jeugdorkesten
Gigant, Apeldoorn
20:00
Elvis Costello & the Imposters
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Devin The Dude
Paradiso, Amsterdam
Seasick Steve
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Live at Lola: Steering Ships With Empty Bottles (US)
LOLA050, Groningen
20:15
Tyler Bryant & The Shakedown
De Pul, Uden
20:30
Bongzilla
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
BlackStar Yasiin Bey (Mos Def) & Talib Kweli
Paradiso, Amsterdam
21:30
Monophonics
Vera, Groningen
woensdag 04 juli 2018
17:30
Jessie Ware
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Guns n' Roses
Goffertpark, Nijmegen
19:00
Steve Winwood
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:00
Anal Vomit
Studio de Veste, Leiden
Black Rebel Motorcycle Club
TivoliVredenburg, Utrecht
Mavis Staples
Theater Rotterdam, Rotterdam
Seasick Steve
013, Tilburg
Wolves In The Throne Room
Luxor Live, Arnhem
Angie Stone
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tyler Bryant & The Shakedown
De Spot, Middelburg
21:00
Ryan Sambol
ACU, Utrecht
21:30
Tanika Charles
Paradiso, Amsterdam
22:00
Veer
Vera, Groningen
donderdag 05 juli 2018
De Dijk / Elvis Costello
Paleis Soestdijk, Baarn
19:00
ECI on stage - Onze muziekcursisten laten horen wat ze kunnen!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:45
Beth Ditto
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Bløf
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Jim Gaffigan
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Mavis Staples
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
First Blood
Willemeen, Arnhem
Caroline Rose
Paradiso, Amsterdam
20:15
Hans Dulfer Plays Blues
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Ton Engels - Herfstkampioen
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Namibian Tales - Kalahari Encounters
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Nine Pound Hammer
Vera, Groningen
21:00
Residente
Paradiso, Amsterdam
21:00
McScallywag
LOLA050, Groningen
21:30
UP: Radio Esperanto + DraMali
Simplon, Groningen
23:30
Noodlanding!
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 06 juli 2018
00:00
Scott Franka / Thomas Hayat
Sugar Factory, Amsterdam
The Analogues
Paleis Soestdijk, Baarn
19:00
Rocco Ostermann
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:45
Bløf
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Rival Sons
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Steve Winwood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nine Pound Hammer
Paradiso, Amsterdam
Little Steven & The Disciples of Soul
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Booze & Glory / Complaint / Midnight Tattoo
Duycker, Hoofddorp
20:00
Messer Chups
dB's, Utrecht
Esther Von Haze
Plato, Leiden
20:00
Splash!
Vorstin, Hilversum
20:00
Namibian Tales
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Undergang
Little Devil, Tilburg
Big Boi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Africa Negra
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Berry Knapen
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Blue Moon Cabaret
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Formation
Metropool, Hengelo
20:30
Vibes - Afterschool Party
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Club Antre concert 'De blonde bruid'
Club Antre, Amsterdam
Parquet Courts
Vera, Groningen
21:00
Kf Allstars
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Elvis: The Comeback Special
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
PLANGA - Jacin Trill / Jairzinho / Leafs / Rollàn
Gigant, Apeldoorn
21:00
Bot
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Live at LOLA: Moonshine Wagon / Shotgun Sawyer
LOLA050, Groningen
22:00
Renegade Brass Band
Paradiso, Amsterdam
23:00
Asphalt #2: Sandrien + Sinfol + Barbara Ford
Patronaat, Haarlem
zaterdag 07 juli 2018
Esther Von Haze
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
00:00
Techno tribe weekend edition
Sugar Factory, Amsterdam
00:00
Encore Backyard: DJ P MONTANA
Melkweg, Amsterdam
15:00
Bot - Concertzaal
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Bodybagseason - met o.a. Snelle en Trente Trois
Gigant, Apeldoorn
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht