Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Stathe
Utrecht
23:00
Simplon
Groningen
20:00
Rotown
Rotterdam
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
Patronaat
Haarlem
Paleis Soestdijk
Baarn
21:00
Paard
Den Haag
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
22:00
Merleyn
Nijmegen
00:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Hedon
Zwolle
19:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Duycker
Hoofddorp
15:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
16:00
Paradiso
Amsterdam
13:00
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
16:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:30
Meervaart
Amsterdam
17:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
De Bosuil
Weert
Concerto
Amsterdam
20:00
Café De Meister
Geleen
12:30
Burgerweeshuis
Deventer
17:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Annabel
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
19:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Sint-Pietersplein
Gent
20:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Vrijthof
Maastricht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Pllek
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Goffertpark
Nijmegen
21:30
Gigant
Apeldoorn
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Café Plantage
Leiden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Vrijthof
Maastricht
21:00
Rotown
Rotterdam
zaterdag 07 juli 2018
20:30
3fm Serious Request: Nu We D’r Toch Zijn
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Techno tribe weekend edition
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
INU INU
Stathe, Utrecht
23:00
Machtig: Monty + Malux + The Outsiders & more
Simplon, Groningen
20:00
Ryan Sambol
Rotown, Rotterdam
Esther Von Haze
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
Descendents
Patronaat, Haarlem
Sting
Paleis Soestdijk, Baarn
21:00
Club 3voor12 #54
Paard, Den Haag
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Beatles versus Stones
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
An Acoustic Evening With Nahko & Trevor Hall
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
22:00
Urban Achievers
Merleyn, Nijmegen
00:00
Encore Backyard: DJ P MONTANA
Melkweg, Amsterdam
23:00
Let's Play
Luxor Live, Arnhem
20:00
Skapiche?!
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Pennywise
Hedon, Zwolle
19:00
Bodybagseason - met o.a. Snelle en Trente Trois
Gigant, Apeldoorn
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
20:30
An Australian Prog Night
Duycker, Hoofddorp
15:00
Bot - Concertzaal
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ke Haber? (What's New?)
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Reverend Bart and The Shepherds of Blues
Bibelot, Dordrecht
Ben Howard
AFAS Live, Amsterdam
zondag 08 juli 2018
20:00
Paul Simon
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
Kate Voegele / Tyler Hilton
Tolhuistuin, Amsterdam
23:30
Wicked Jazz Sounds
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
Jessy Yasmeen
PopEi, Eindhoven
20:30
Popkoor Uitvoering:
Patronaat, Haarlem
16:00
Henny Vrienten
Paradiso, Amsterdam
13:00
Henny Vrienten
Paradiso, Amsterdam
Jack Johnson
Paleis Soestdijk, Baarn
16:00
Frühling in Wien
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
13:00
Lazy Sunday: The Coïncidences
Openluchttheater Ede, Ede
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:30
HAYDE! 2018
Meervaart, Amsterdam
17:00
Lich King
Little Devil, Tilburg
15:00
In The Band
Gigant, Apeldoorn
16:00
The Hackensaw Boys
De Bosuil, Weert
Esther Von Haze
Concerto, Amsterdam
20:00
Cutthroat LA
Café De Meister, Geleen
12:30
Bot
Burgerweeshuis, Deventer
17:00
Adam Sweet
Blue Collar Hotel, Eindhoven
18:30
Zomeravond Strijkkwartet
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Ziggy Marley
Annabel, Rotterdam
maandag 09 juli 2018
20:00
Supersonic Blues Machine
TivoliVredenburg, Utrecht
Idles
Rotown, Rotterdam
20:00
Giant Party
Paradiso, Amsterdam
20:00
Melody Gardot
Paradiso, Amsterdam
20:00
Days N Daze (US) - We The Heathens - The Bucket Boyz
LOLA050, Groningen
dinsdag 10 juli 2018
Exodus
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
The Dutch
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Sick Puppies
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Damian 'Jr Gong' Marley
Paradiso, Amsterdam
20:00
Melody Gardot
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Andy Mineo
Melkweg, Amsterdam
19:00
Noha Ramadan
Melkweg, Amsterdam
19:00
Dead Cross
Melkweg, Amsterdam
20:30
Idles
EKKO, Utrecht
19:00
Adam Holzman
Duycker, Hoofddorp
20:00
Cartoon Violence
Café De Meister, Geleen
20:00
Moon Hooch
BIRD, Rotterdam
woensdag 11 juli 2018
20:30
The Hackensaw Boys
Vera, Groningen
20:00
Caravana Sun
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Stathe Sessie: Price + KIEFF
Stathe, Utrecht
20:00
Björk
Sint-Pietersplein, Gent
20:00
Red Baraat
Rotown, Rotterdam
22:00
Hollie Cook
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sick Puppies
P60, Amstelveen
20:30
Hondenlot - Klein Caprera - UITVERKOCHT
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Tarrus Riley
Melkweg, Amsterdam
19:00
Noha Ramadan
Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Autonomads /The Affect Heuristic/ Persona Non Data
LOLA050, Groningen
20:00
braincoats and Fever days
Café De Meister, Geleen
20:00
The Bronx
Blue Collar Hotel, Eindhoven
donderdag 12 juli 2018
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:15
Tarrus Riley
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hans Dulfer
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Coyoco / DJ Prace / Yarah Bravo
Pllek, Amsterdam
21:00
Chris Dave and the Drumhedz
Patronaat, Haarlem
23:30
Noodlanding!
Paradiso, Amsterdam
The Hackensaw Boys
Paradiso, Amsterdam
20:00
John Hiatt & The Goners
Paradiso, Amsterdam
19:30
The New Orleans Swamp Donkeys
Paradiso, Amsterdam
20:30
Willem Vermandere - Verleden, Heden en Toekomst
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
The Devil and the Almighty Blues
Merleyn, Nijmegen
19:30
Bhad Bhabie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Singer-songwriter op donderdag: Lisa Nora | LOLA
LOLA050, Groningen
20:15
Gruppo Sportivo
Hedon, Zwolle
20:00
Eminem
Goffertpark, Nijmegen
21:30
Musest
Gigant, Apeldoorn
20:15
Cory Henry & The Funk Apostles
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Katvanger
Café Plantage, Leiden
20:30
Antimatter
Cacaofabriek, Helmond
21:00
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
vrijdag 13 juli 2018
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
21:00
Doktor Schnitt plays Kraftwerk
Rotown, Rotterdam