Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
18:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
Podium 't Beest
Goes
20:15
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Munttheater
Weert
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Harmonie
Edam
20:15
De Eendracht
Gemert
18:30
De Bosuil
Weert
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
CineCity
Vlissingen
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Werft
Geel
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wolbodo
Delft
Wilminktheater
Enschede
19:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
donderdag 04 april 2019
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Theater de Beun, Heiloo
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Yamato - Passion
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
18:00
Steve Fister
Spirit of 66, Verviers
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Simplon, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Stef Bos - Ruimte
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ruben Hein
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Remy van Kesteren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Son Mieux
Rotown, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Fred Wesley’s Generations
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Mondo Marcio
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Club Pussycat, What's New? - The Visual, Evil Empire Orchestra & Wies
Podium Victorie, Alkmaar
My Baby
Podium Victorie, Alkmaar
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
Anneke van Giersbergen
Podium 't Beest, Goes
20:15
Alison's Fall / PANDAxNOIR / Reino
Patronaat, Haarlem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roza Lozica
Paard, Den Haag
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tedeschi Trucks Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
22:00
Snelle
Merleyn, Nijmegen
Stick to your Guns
Melkweg, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Markant Uden, Uden
Zephaniah OHora
Luxor Live, Arnhem
20:00
RUV / Temple Fang
LOLA050, Groningen
20:00
Der Weg einer Freiheit (D) + Au-Dessus (LIT) + The Devil’s Trade (HUN)
Little Devil, Tilburg
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
Inge van Calkar
Hedon, Zwolle
Inge van Calkar
Hedon, Zwolle
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Raggende Manne
Gebr. De Nobel, Leiden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Joshua J
EKKO, Utrecht
20:00
Mark Lada's Golden Arches / The Jerry Hormone Ego Trip
Effenaar, Eindhoven
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Aziza Brahim
Duycker, Hoofddorp
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lucky Fonz III
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
Beirut
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Muze, Noordwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Nod Stewart & The Faces - Every Picture Tells A Story
De Maaspoort, Venlo
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eek-A-Mouse
De Helling, Utrecht
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Harmonie, Edam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
18:30
Thunder
De Bosuil, Weert
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Woezels
Cinetol, Amsterdam
20:00
Night Fever
CineCity, Vlissingen
20:00
Guus Meeuwis
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
20:00
Emily Wells
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Werft, Geel
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Loreena McKennitt
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Wilson & Wakeman
Boerderij, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Asmaa Hamzaoui / Bnat Timbouktou
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Les Filles de Illighadad
Bimhuis, Amsterdam
20:45
Remember Kurt Cobain
Bibelot, Dordrecht
20:30
Abba Tribute
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
A Tribute to ABBA
Ahoy, Rotterdam
vrijdag 05 april 2019
20:00
Ruben Hein
Zaantheater, Zaandam
20:00
Birds of a Feather + Florian Wortel
Wolbodo, Delft
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
19:15
Yuri Honing Acoustic Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk