Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
LOLA050
Groningen
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nell's Jazz & Blues
London
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
21:30
Little Devil
Tilburg
Strijp-S
Eindhoven
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Paradiso
Amsterdam
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Rotown
Rotterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Willemeen
Arnhem
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
100 Club
London
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
22:00
BIRD
Rotterdam
De Pul
Uden
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Baroeg
Rotterdam
23:00
EKKO
Utrecht
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
14:00
Gigant
Apeldoorn
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
12:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
LOLA050
Groningen
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Oostblok
Amsterdam
17:00
The Holy Cow
Schijndel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
13:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Pit
Terneuzen
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
BIRD
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Cinetol
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Woodstock69
Bloemendaal
Sportpaleis
Antwerpen
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
19:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
LOLA050
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Dynamo
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:30
Little Devil
Tilburg
19:00
Beauforthuis
Austerlitz
woensdag 08 augustus 2018
20:00
Capleton
Melkweg, Amsterdam
20:30
Buck Meek
Molen De Ster, Utrecht
donderdag 09 augustus 2018
20:00
Vintage Trouble
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Uniek: DJ met klankschalen en hang
Beauforthuis, Austerlitz
The Magpie Salute
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
The Lasses
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Singer-songwriter op donderdag: Simon Keats
LOLA050, Groningen
Nick Oliveri
Little Devil, Tilburg
20:00
Mystic Braves
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lucky Chops
BIRD, Rotterdam
21:00
Into The Grave preparty: Brujeria + Hibakusha + Super Star Gods
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Hellzapoppin Circus Sideshow
Melkweg, Amsterdam
20:00
Al Stewart
Nell's Jazz & Blues, London
vrijdag 10 augustus 2018
20:30
Rock the Opera
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Qeaux Qeaux Joans
Op Zeezand, Amsterdam
21:30
Onmens
Little Devil, Tilburg
Madness / UB40
Strijp-S, Eindhoven
21:00
Lil' Kleine in Concert
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
John Prine
Paradiso, Amsterdam
23:30
Into The Grave Afterparty: Alien Weaponry + Izegrim
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Gravel Town
Rotown, Rotterdam
00:00
DJ Fett Burger & Double Dancer
Sugar Factory, Amsterdam
Damien Rice
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Canto Ostinato
Beauforthuis, Austerlitz
Cannibal Corpse
Willemeen, Arnhem
20:00
Armored Saint
Dynamo, Eindhoven
zaterdag 11 augustus 2018
20:30
Yentl & de Boer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Tim Knol
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Start A Revolution
Café De Meister, Geleen
20:00
Slaughter & The Dogs
100 Club, London
20:15
Sing a Long Creedence Clearwater Revival
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Rock the Opera
Openluchttheater Cabrio, Soest
22:00
Prince vs. Michael
BIRD, Rotterdam
Pierce Brothers
De Pul, Uden
16:30
Moonlit Minstrels / The Grey Pants
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
23:30
Into The Grave Afterparty: The Black Dahlia Murder + Teethgrinder
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Electric Eel Shock
Little Devil, Tilburg
19:30
Disturbance + Acidez + Neuroot + F.I.S.T.
Baroeg, Rotterdam
23:00
Diep In De Groef
EKKO, Utrecht
20:15
Comedynight
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 12 augustus 2018
20:00
Wisdom In Chains
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
This Is A Standoff + Drunktank
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
14:00
StadsOase - o.a. Pieternel + HEBE Frequenzy Silent Session
Gigant, Apeldoorn
18:30
Pop op klankschalen en hang
Beauforthuis, Austerlitz
12:00
Planet Oedipus
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Nile Rodgers & Chic
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Live at LOLA: Maid of Ace / Moskwa / Call the Cops
LOLA050, Groningen
13:00
Lazy Sunday: NJO het Mescolare Ensemble
Openluchttheater Ede, Ede
Ingested
Little Devil, Tilburg
20:00
Hockey Dad
Paradiso, Amsterdam
19:30
Hellzapoppin Circus Sideshow
Melkweg, Amsterdam
15:00
Fee Gloria / Nawras Altaky
Oostblok, Amsterdam
17:00
Familie van Dijk / Purple Strangers / The Magical Mystery Band
The Holy Cow, Schijndel
20:00
Eilen Jewell
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Clowns
dB's, Utrecht
20:30
Ariel Pink
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ari Roar
Paradiso, Amsterdam
15:00
3HatTrio
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
maandag 13 augustus 2018
The Brian Jonestown Massacre
Paradiso, Amsterdam
20:00
Patti Smith
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ministry
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jonathan Bree
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jenny Lewis
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
H2O
Dynamo, Eindhoven
20:00
Cheeky Monday: RANDALL
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 14 augustus 2018
13:30
Ten Blakke - seniorenmiddag
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Spinvis
BIRD, Rotterdam
Phoebe Bridgers
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Larry & His Flask
Patronaat, Haarlem
21:00
Jasta
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Föllakzoid / Moaning / Omni
Rotown, Rotterdam
20:00
D.R.I.
De Pit, Terneuzen
20:30
Coffins
Stroomhuis, Eindhoven
woensdag 15 augustus 2018
20:30
Spinvis
BIRD, Rotterdam
19:30
Slightly Stoopid
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sean Koch Trio
Bitterzoet, Amsterdam
Phoebe Bridgers
Merleyn, Nijmegen
20:30
Moaning
Cinetol, Amsterdam
Misery Index
Baroeg, Rotterdam
20:00
Fat Freddy's Drop
013, Tilburg
21:00
Dirty Projectors
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
D.R.I.
dB's, Utrecht
20:00
Club 3voor12 Noord-Holland X Woodstock live
Woodstock69, Bloemendaal
Britney Spears
Sportpaleis, Antwerpen
donderdag 16 augustus 2018
23:00
Zen Village: Johnny Osbourne
Melkweg, Amsterdam
20:00
Spinvis
Zuiderparktheater, Den Haag
19:30
Spinvis
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Sons Of The East
Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Protomartyr
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Live at LOLA: Disturbance / Breakout / R.C. Sullivan
LOLA050, Groningen
20:30
Tim Welvaars - A Tribute to Toots
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
vrijdag 17 augustus 2018
20:00
Sheesham, Lotus & Son live in LOLA
LOLA050, Groningen
Ron Gallo
Bitterzoet, Amsterdam
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Municipal Waste
Dynamo, Eindhoven
21:00
Meneer van Dalen
Rotown, Rotterdam
20:00
Drumcell
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
ABBA Tribute
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zaterdag 18 augustus 2018
21:30
The Dutch Disciples
Little Devil, Tilburg
19:00
Tangosalon La Catedral
Beauforthuis, Austerlitz