Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nijend 24
Anderen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Gigant
Apeldoorn
13:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Weijer
Boxmeer
20:00
Bel Air Breda
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
21:00
Café De Havenmester
Culemborg
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
00:00
De Cammeleur
Dongen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:15
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
21:15
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
22:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Der Aa-theater
Groningen
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Concordia
Haastrecht
22:00
De Radstake
Heelweg
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
De Lantaarn
Hellendoorn
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
zaterdag 13 april 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
20:30
Vaudou Game
P60, Amstelveen
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Next of Kin: An album by Dawn Brothers and friends
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Jasper Blom Kwartet / Bert Joris / Nils Wogram
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Mehdi Nassouli en Amsterdams Andalusisch Orkest Gnawa Night (première)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Adam Naas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Steffen Morrison / Yerry Rellum
Meervaart, Amsterdam
20:00
Steffen Morrison / Yerry Rellum
Meervaart, Amsterdam
Dean Lewis
Paradiso, Amsterdam
19:30
James TW
Melkweg, Amsterdam
19:30
John Paul Keith
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Umami
Melkweg, Amsterdam
18:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Will Knox
Nijend 24, Anderen
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Wende Snijders
De Roma, Antwerpen
19:30
Birds In Row
Trix, Antwerpen
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Gigant, Apeldoorn
15:00
Deciliters Warehouse
Gigant, Apeldoorn
13:00
Cultuur bij je buur - Een weekend lang cultuur snuiven bij je buur
Gigant, Apeldoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
20:30
Concert: 2000
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Black Box Revelation / The Germans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
20:00
Picture
Bel Air Breda, Breda
20:00
Grails
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
ACinDC (A Tribute to AC/DC)
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
21:00
Sweet Mary Jane
Café De Havenmester, Culemborg
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
20:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Paard, Den Haag
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
20:15
Daisy Correia
Theater Dakota, Den Haag
20:00
De Raggende Manne
Paard, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Pharis & Jason Romero
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
21:00
Disco-Train
Bibelot, Dordrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
AAD the Dirthouse TOUR @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:15
Douglas Firs
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Zoli Band
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Tightropes
Altstadt, Eindhoven
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
HAEVN
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parktheater, Eindhoven
19:30
Call It Off
Effenaar, Eindhoven
19:00
Music With Strangers
PopEi, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Suffocation + Belphegor + God Dethroned
Metropool Enschede, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
21:15
Meute
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
22:00
Cave
Vera, Groningen
21:00
Ginger Likes / X Raiders
LOLA050, Groningen
20:30
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-F*ck it
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Idaly
Simplon, Groningen
20:00
Cordovas
Der Aa-theater, Groningen
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
3J'S
Patronaat, Haarlem
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
John Mayall
Patronaat, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
22:00
Comrade Winston / Magistraal Soundsystem / Randomer
De Radstake, Heelweg
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Donnie (NL)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rene van Kooten / Renee van Wegberg / Harmonie St. Gerardus Heksenberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Remy van Kesteren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Abba Tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
22:00
LIVE: Oasis, tribute by The Masterplan
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Kayak
Cacaofabriek, Helmond
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Heartland Festival 2019
Metropool, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Eek-A-Mouse
Duycker, Hoofddorp
20:30
Ruben Hein
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Remember Kurt Cobain
Manifesto, Hoorn
20:00
Orkest van de Koninklijke Luchtmacht
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden