Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
20:00
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:00
La Madeleine
Brussel
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Gasthuiskerk
Doesburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
17:00
Dynamo
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
So What!
Gouda
22:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Plato Groningen
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Metropool
Hengelo
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
12:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
22:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
De Bosuil
Weert
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Amer
Amen
15:30
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:15
Bimhuis
Amsterdam
16:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
vrijdag 21 september 2018
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Edsart Udo de Haes / Jalal Chekara
Meervaart, Amsterdam
Darwin Deez / Soccer Mommy
Paradiso, Amsterdam
18 Miles
Melkweg, Amsterdam
Tom Grennan
Melkweg, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Waylon
Gigant, Apeldoorn
21:00
Waltzburg
Luxor Live, Arnhem
20:15
Bot
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bob Wayne
Willemeen, Arnhem
21:00
Morrissey Indeed / the obsCURE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Jungle By Night
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Weijer, Boxmeer
20:00
Barrelhouse & The Juke Joints
Mezz, Breda
20:00
Rick Astley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:00
Straight No Chaser
La Madeleine, Brussel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Spant!, Bussum
Alex Ploeg Ultimatum
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Her Majesty
Paard, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
20:00
The Outsiders
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
Herman van Veen
Deventer Schouwburg, Deventer
Kiki Schippers - Waar
Gasthuiskerk, Doesburg
21:00
Chris Jagger Band
Bibelot, Dordrecht
20:00
Dilana
Iduna, Drachten
Figgie
Altstadt, Eindhoven
20:30
The Dutch Queen Tribute
Effenaar, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
17:00
Jaret Reddick 'Heartache & Hilarity tour'
Dynamo, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
shuulak
StudioGonz, Gouda
20:00
Marble Sounds
So What!, Gouda
22:00
Jas Josland (NZ) @LOLA
LOLA050, Groningen
21:00
Ten Years Today
Vera, Groningen
20:30
De Dan Komen We Wel Naar Júllie Toer / De Wederkomst
Simplon, Groningen
20:00
Janne Schra
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Janne Schra
Plato Groningen, Groningen
21:00
The Koalaz
Patronaat, Haarlem
22:00
'Kleurenblind' ft. Abstract Division - Dennis Hewing (DE) + ThoTh & Jo
Nieuwe Nor, Heerlen
a balladeer
Metropool, Hengelo
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
20:00
Patat Met: PEER + Silent War + Electric Company
Vorstin, Hilversum
20:00
90’s Takeover
Duycker, Hoofddorp
20:00
This Is Jackson
Duycker, Hoofddorp
20:00
Popronde Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Trinity
Corneel, Lelystad
20:00
Madensuyu
Muziekgieterij, Maastricht
Ilse DeLange
Doornroosje, Nijmegen
12:30
Laurens de Boer
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Theo Lawrence & The Hearts
Rotown, Rotterdam
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
Samantha Steenwijk
Ahoy, Rotterdam
22:00
Dark Boutique
Poppodium Volt, Sittard
21:00
The Crooked EP release
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Prince Tribute Band
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Permanent (IT, Joy Division tribute)
Little Devil, Tilburg
20:00
Make It Jazzfestival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Aart Strootman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arcane Roots + All Points North
De Pul, Uden
Dollkraut / Jennifer Cardini / Job Sifre
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Michael Nau
EKKO, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Boef
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Djangus
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Grenswerk, Venlo
21:00
THE PENSKE FILE + WOLVES & WOLVES & WOLVES & WOLVES
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Meena Cryle & The Chris Fillmore Band
De Bosuil, Weert
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
KingFisher Sky / Playgrounded
De Flux, Zaandam
20:30
A tribute to Chaka Khan
Boerderij, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
Delic
Hedon, Zwolle
zaterdag 22 september 2018
20:30
Franck Carducci Band + Mary Reynaud
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kovacs
Podium Victorie, Alkmaar
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Tangarine
De Amer, Amen
15:30
Alltheniko / Emerald / Ranger / The Exalted Piledriver! / Tytan / Vhäl
P60, Amstelveen
22:00
Kubilay Kaya
Paradiso, Amsterdam
21:00
Mamadou Kelly
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tessera Ensemble
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Dag in het kader van de internationale vrede
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bishop Briggs
Tolhuistuin, Amsterdam
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Trailer Park Boys
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Sfera Ebbasta
Melkweg, Amsterdam
Deafheaven
Paradiso, Amsterdam
The Devil Makes Three
Melkweg, Amsterdam
18:15
Salon Joussour
Bimhuis, Amsterdam
16:30
7 Layers Festival
Paradiso, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Madensuyu
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Three Al's
PlusEtage, Baarle-Nassau