Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Vera
Groningen
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
StudioGonz
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
Spant!
Bussum
20:00
So What!
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
17:00
Plato Groningen
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
20:00
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
22:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
18:00
La Madeleine
Brussel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Iduna
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Hedon
Zwolle
20:30
Grenswerk
Venlo
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gasthuiskerk
Doesburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
17:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Meester
Almere
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Bosuil
Weert
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Corneel
Lelystad
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Vera
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Savelberklooster
Heerlen
vrijdag 21 september 2018
21:00
Ten Years Today
Vera, Groningen
23:30
Dollkraut / Jennifer Cardini / Job Sifre
TivoliVredenburg, Utrecht
Boef
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
20:15
Prince Tribute Band
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rowwen Heze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
shuulak
StudioGonz, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
12:30
Laurens de Boer
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Spant!, Bussum
20:00
Marble Sounds
So What!, Gouda
20:30
De Dan Komen We Wel Naar Júllie Toer / De Wederkomst
Simplon, Groningen
20:00
Make It Jazzfestival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Aart Strootman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Theo Lawrence & The Hearts
Rotown, Rotterdam
22:00
Dark Boutique
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Gruppo Sportivo
Podium Victorie, Alkmaar
17:00
Janne Schra
Plato Groningen, Groningen
21:00
The Koalaz
Patronaat, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Darwin Deez / Soccer Mommy
Paradiso, Amsterdam
Her Majesty
Paard, Den Haag
19:00
Battle Axe / Stallion / Steel Shock / UniVerse
P60, Amstelveen
20:30
Jungle By Night
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
'Kleurenblind' ft. Abstract Division - Dennis Hewing (DE) + ThoTh & Jo
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Popronde Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Madensuyu
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Outsiders
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
20:00
Barrelhouse & The Juke Joints
Mezz, Breda
a balladeer
Metropool, Hengelo
18 Miles
Melkweg, Amsterdam
Tom Grennan
Melkweg, Amsterdam
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Edsart Udo de Haes / Jalal Chekara
Meervaart, Amsterdam
21:00
Waltzburg
Luxor Live, Arnhem
20:15
Bot
Luxor Live, Arnhem
22:00
Jas Josland (NZ) @LOLA
LOLA050, Groningen
21:00
Permanent (IT, Joy Division tribute)
Little Devil, Tilburg
18:00
Straight No Chaser
La Madeleine, Brussel
21:00
THE PENSKE FILE + WOLVES & WOLVES & WOLVES & WOLVES
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Dilana
Iduna, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
The Crooked EP release
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Delic
Hedon, Zwolle
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Grenswerk, Venlo
Waylon
Gigant, Apeldoorn
21:00
Morrissey Indeed / the obsCURE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Kiki Schippers - Waar
Gasthuiskerk, Doesburg
Alex Ploeg Ultimatum
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Michael Nau
EKKO, Utrecht
20:30
The Dutch Queen Tribute
Effenaar, Eindhoven
17:00
Jaret Reddick 'Heartache & Hilarity tour'
Dynamo, Eindhoven
20:00
90’s Takeover
Duycker, Hoofddorp
20:00
This Is Jackson
Duycker, Hoofddorp
Ilse DeLange
Doornroosje, Nijmegen
Herman van Veen
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Weijer, Boxmeer
20:00
Arcane Roots + All Points North
De Pul, Uden
20:00
Janne Schra
De Oosterpoort, Groningen
21:00
House Classics: DJ Jean + DJ Jurgen + DJ Jose
De Meester, Almere
20:00
KingFisher Sky / Playgrounded
De Flux, Zaandam
21:00
Meena Cryle & The Chris Fillmore Band
De Bosuil, Weert
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Trinity
Corneel, Lelystad
22:15
Djangus
CHV Noordkade, Veghel
20:30
A tribute to Chaka Khan
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Layla Chaker & Holland Baroque
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Chris Jagger Band
Bibelot, Dordrecht
20:00
Rick Astley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Figgie
Altstadt, Eindhoven
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
Samantha Steenwijk
Ahoy, Rotterdam
zaterdag 22 september 2018
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Franck Carducci Band + Mary Reynaud
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Amyl and The Sniffers
Vera, Groningen
20:00
Honey Bucket / Woolen Men
Vera, Groningen
20:00
Bishop Briggs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Paul de Munnik
Theater Ludens, Voorburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Preacher Men - Blue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kevin
Simplon, Groningen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Make It Jazzfestival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
New Cool Collective
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Popronde Heerlen 2018
Savelberklooster, Heerlen