Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
Theater Hof 88
Almelo
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wesopa Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
De Helling
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
22:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Poppodium Volt
Sittard
21:30
V11
Rotterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
Dok6
Panningen
20:30
Groene Engel
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Brebl
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium 36
Leeuwarden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
18:00
Duycker
Hoofddorp
21:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Café De Meister
Geleen
18:30
Metropool Enschede
Enschede
Effenaar
Eindhoven
Cultura
Ede
20:00
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
00:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
donderdag 04 oktober 2018
Jason Derulo
AFAS Live, Amsterdam
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
19:30
Chris Ayer
Melkweg, Amsterdam
Blossoms
Melkweg, Amsterdam
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
20:45
Club Pussycat, What's New? - Roads to Roam & Maurice van Hoek
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
King Dude / Kælan Mikla
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 05 oktober 2018
a balladeer
Hedon, Zwolle
20:30
Leif de Leeuw Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
De Kift
De Flux, Zaandam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
Herman van Veen - Vanavond
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
THE ANIMALS + ANEMONE
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Claw Boys Claw
Grenswerk, Venlo
22:15
The Mule Stompers
CHV Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Van Piekeren / Vic Willems
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Adam Barnes
Molen De Ster, Utrecht
LIOR
De Helling, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Steve Rothery Productions presents:A Collection of Musical Curiosities
De Pul, Uden
22:00
2manydjs
013, Tilburg
21:00
Def Americans
Little Devil, Tilburg
Tim Akkerman sings The Boss
013, Tilburg
20:00
Kevin
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Prince Tribute Band
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Lotta Sophie try-out
Het Bolwerk, Sneek
Rowwen Heze
Poppodium Volt, Sittard
21:30
The Kryng + The Heck
V11, Rotterdam
20:30
Marco Santos & Friends UNITED #5
Grounds, Rotterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
JW Roy
LantarenVenster, Rotterdam
Boef
Annabel, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Gare du Nord - Sex 'n Jazz forever
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
20:30
Vals Licht
Groene Engel, Oss
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
18:00
Jacques Brel Hommage
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Zinin, Nijverdal
22:00
Dreadzone
Merleyn, Nijmegen
20:45
Ares
Doornroosje, Nijmegen
20:30
De Raad van Toezicht
Brebl, Nijmegen
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Crippled Black Phoenix
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Gruppo Sportivo
Neushoorn, Leeuwarden
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
20:30
Donnerwetter
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Peter Koelewijn en zijn Rockets
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:30
Tangarine
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
18:00
Mr. Boogie Woogie
Duycker, Hoofddorp
21:30
Hollandse Avond ft. Wolter Kroes
Vorstin, Hilversum
20:30
Magnacult
Vorstin, Hilversum
20:00
Maan
Vorstin, Hilversum
21:00
Catwise / POM / Teletubers
Metropool, Hengelo
20:30
Daniel Lohues
Metropool, Hengelo
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Blind Sight
Nieuwe Nor, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Di-rect
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at LOLA: Handsome Johnny
LOLA050, Groningen
21:00
La Luz
Vera, Groningen
20:00
Ongehoord
Simplon, Groningen
20:00
Winne + support
Simplon, Groningen
20:00
Bettie Serveert / Maple
So What!, Gouda
20:00
Guus Meeuwis
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tysondog
Café De Meister, Geleen
18:30
Canshaker Pi / Get Jealous / GOODCOOPER|BADCOOPER / Pip Blom
Metropool Enschede, Enschede
Yung Internet
Effenaar, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
20:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Agora Theater Druten, Druten
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Her Majesty
Bibelot, Dordrecht
20:00
TDI presents: The Hazzah / Waltzburg / Yasmine
Bibelot, Dordrecht
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater De Omval, Diemen
20:30
KNARS
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Shirma sings Aretha - A Tribute
Theater de Kampanje, Den Helder