Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Bliksem
Den Helder
22:00
Paard
Den Haag
21:30
De Paap
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Molenberg
Delfzijl
Rietveld Theater
Delft
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
BREStheater
Brielle
20:00
Mezz
Breda
00:00
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
23:45
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Amer
Amen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Klameare
Workum
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
De Bosuil
Weert
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
19:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
22:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Take Five
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
van Beresteyn
Veendam
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Markant Uden
Uden
15:00
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:15
P3
Purmerend
21:00
Groene Engel
Oss
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
23:00
Merleyn
Nijmegen
14:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Lux
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 05 oktober 2018
Slow Crush
De Bliksem, Den Helder
22:00
Aftershow Vive la Fete – Neon Electronics
Paard, Den Haag
21:30
Fishbank
De Paap, Den Haag
20:00
Vive La Fete
Paard, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Iris Hond - Bewogen
BREStheater, Brielle
20:00
Rondé
Mezz, Breda
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Fleddy Melculy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Bert Heerink & Old Friends
Beauforthuis, Austerlitz
Zwart Licht
Luxor Live, Arnhem
The Mighty Diamonds
Luxor Live, Arnhem
20:00
Charly Luske - The Story of George Michael
Musis, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jason Derulo
Lotto Arena, Antwerpen
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
22:00
Kllo
Paradiso, Amsterdam
20:30
Benjamin Herman's Bughouse
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Electric Company
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mexican Surf / Tony Clifton
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
Bagdad Tales: Naseer Shamma live in concert Ud festival
Meervaart, Amsterdam
20:00
Geertruida Presenteert: Abdomen + Those Foreign Kids + Luca Torelli
Sugar Factory, Amsterdam
HAEVN
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Q-Factory, Amsterdam
Naaz
Paradiso, Amsterdam
Damien Jurado
De Duif, Amsterdam
20:00
Whitney a tribute by Glennis Grace
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Ross From Friends
Melkweg, Amsterdam
My Baby
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Yorick van Norden
De Amer, Amen
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joris Linssen & Caramba
De Meester, Almere
22:00
New Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Forever Amy
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Popronde Den Bosch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 06 oktober 2018
23:00
WE THE PEOPLE
Hedon, Zwolle
21:00
Kevin
Hedon, Zwolle
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
Damien Jurado
Schouwburg Odeon, Zwolle
The Sweet
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Blues aan de Zaan: AJ Plug / Charles Pasi / No King / Ruben Hoeke
De Flux, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Mr. Punch - A Hommage to Marillion "the Fish Era"
De Bosuil, Weert
00:00
Iris Hond - Bewogen
C.C Warenar, Wassenaar
Herman van Veen - Vanavond
Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
19:00
Coco Bongo Party
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
21:00
WTF FEST II: ONLY ATTITUDE COUNTS + MEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
22:00
Autumn Leaves / Jansen
Grenswerk, Venlo
20:30
Hundred Seventy Split
Grenswerk, Venlo
20:00
Jansen
Take Five, Venlo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
van Beresteyn, Veendam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Mother's Finest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Yorick van Norden
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Le1f
EKKO, Utrecht
20:30
Joshua Redman - Aaron Parks - Matt Penman - Eric Harland: James Farm
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ryan McGarvey
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
The Dublin Legends
Markant Uden, Uden
15:00
Steve Rothery Productions presents:A Collection of Musical Curiosities
De Pul, Uden
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Taake
013, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Dr. Love Dance Classic Night
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Memphis Maniacs
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Paul Weller
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Adam Barnes
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Di-rect
Annabel, Rotterdam
14:00
Ting! - Scapino Ballet & Nits
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:15
Mirage
P3, Purmerend
21:00
Kraak & Smaak
Groene Engel, Oss
18:30
Jo Vally
Kursaal Oostende, Oostende
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
C.C. Nesterlé, Nistelrode
23:00
Jiwa Jiwe: Qoqonu + Chamos + Coco b2b Tsandr
Merleyn, Nijmegen
14:00
Soulcrusher
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Lux, Nijmegen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk