Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
19:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Hedon
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
18:00
La Madeleine
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
LOLA050
Groningen
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Lux
Nijmegen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Manifesto
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
19:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
P3
Purmerend
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Spirit of 66
Verviers
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Wolbodo
Delft
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
Ziggo Dome
Amsterdam
13:30
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
vrijdag 03 mei 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
Novastar
De Oosterpoort, Groningen
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Rowwen Heze
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Van Dik Hout
Effenaar, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
19:00
Morbidfest
Gigant, Apeldoorn
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
7 Miles to Pittsburgh / BloYaTop
Grenswerk, Venlo
20:00
Paper Branches
Hedon, Zwolle
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Joe Bonamassa
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Kiss Forever
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
18:00
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
GRUNN PUNK INVASION; NEDERPUNK EDITIE:Die Nakse bananen/ Waardeloos/ D
LOLA050, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Marquis Hill Blacktet
Lux, Nijmegen
21:00
Smoking Alaska
Luxor Live, Arnhem
C.W. Stoneking
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ferocious Dog
Manifesto, Hoorn
20:15
Petra Berger & Amici - Passione Italiana
Markant Uden, Uden
20:00
Rosanna Hofman - Unforgettable Songs
Markant Uden, Uden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
Gretchen Peters
Merleyn, Nijmegen
20:00
Glennis Grace
Metropool, Hengelo
20:00
De Raggende Manne
Metropool, Hengelo
21:00
Feng Suave
Metropool Enschede, Enschede
21:00
De Raggende Manne
Metropool Enschede, Enschede
19:15
Fatoumata Diawara
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Bintangs
Neushoorn, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Stef Bos - Ruimte
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P3, Purmerend
21:00
Julian Sas Band
P60, Amstelveen
20:30
Jibber Jabber & The Jams
Paard, Den Haag
20:00
Gosto
Paard, Den Haag
22:00
Prep
Paradiso, Amsterdam
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
Lily & Madeleine
Paradiso, Amsterdam
00:30
Electro Tarab: Hello Psychaleppo & Boshoco
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
YAMATO - Passion
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jelle Paulusma
Patronaat, Haarlem
Dries Roelvink
Patronaat, Haarlem
20:00
Joy Division Undercover
Podium 't Beest, Goes
20:00
Woe Blind Birds
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
The Lasses
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
19:00
Club Achtung!
Q-Factory, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Night Fever - The very best of the Bee Gees
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
Karaoke with LIVE BAND YouTry @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Helm Op
The Jack, Eindhoven
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater 't Speelhuis, Helmond
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Thomas Acda
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Romy Monteiro
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jeangu Macrooy
TivoliVredenburg, Utrecht
Rita Ora
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Royalistiq
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Wouter Hamel
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
James Hersey
Trix, Antwerpen
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Vera, Groningen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
The Bruceband
Vorstin, Hilversum
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
The Fire Harvest
Willemeen, Arnhem
20:00
Wolpop: The Soul Travelers
Wolbodo, Delft
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Zaantheater, Zaandam
20:00
Scram C Baby
Zalen Schaaf, Leeuwarden
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 04 mei 2019
13:30
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
Bill Burr
AFAS Live, Amsterdam
21:00
High Hi
Altstadt, Eindhoven
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen