Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Agnietenhof
Tiel
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Hedon
Zwolle
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
14:00
013
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Helling
Utrecht
19:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Lux
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
Paradiso
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:30
Melkweg
Amsterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Botanique
Brussel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Podium 't Beest
Goes
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Bussel
Oosterhout
Meervaart
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
The Jack
Eindhoven
18:00
La Madeleine
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
19:00
LOLA050
Groningen
20:45
Bibelot
Dordrecht
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
19:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:30
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
CC De Meet
Sint-Laureins
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:30
Trix
Antwerpen
21:15
Doornroosje
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
vrijdag 03 mei 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ruben Hein
Agnietenhof, Tiel
13:00
Royalistiq
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rowwen Heze
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rosanna Hofman - Unforgettable Songs
Markant Uden, Uden
Romy Monteiro
Theater de Kom, Nieuwegein
Rita Ora
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
22:00
Prep
Paradiso, Amsterdam
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Petra Berger & Amici - Passione Italiana
Markant Uden, Uden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Paper Branches
Hedon, Zwolle
Novastar
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Night Fever - The very best of the Bee Gees
Schouwburg Hengelo, Hengelo
14:00
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Muyayo Rif
De Helling, Utrecht
19:00
Morbidfest
Gigant, Apeldoorn
21:00
Mocromaniac / Pietju Bell
Altstadt, Eindhoven
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marquis Hill Blacktet
Lux, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Lily & Madeleine
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Kiss Forever
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kate Tempest
Botanique, Brussel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
Karaoke with LIVE BAND YouTry @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:30
Kap Bambino
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Julian Sas Band
P60, Amstelveen
20:00
Joy Division Undercover
Podium 't Beest, Goes
Joe Bonamassa
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jibber Jabber & The Jams
Paard, Den Haag
20:00
Jelle Paulusma
Patronaat, Haarlem
20:00
Jeangu Macrooy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
19:30
James Hersey
Trix, Antwerpen
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Helm Op
The Jack, Eindhoven
18:00
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
19:00
GRUNN PUNK INVASION; NEDERPUNK EDITIE:Die Nakse bananen/ Waardeloos/ D
LOLA050, Groningen
20:45
Ground Control - A Tribute to David Bowie
Bibelot, Dordrecht
Gretchen Peters
Merleyn, Nijmegen
20:00
Gosto
Paard, Den Haag
20:00
Glennis Grace
Metropool, Hengelo
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Focus
Bibelot, Dordrecht
20:30
Ferocious Dog
Manifesto, Hoorn
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Feng Suave
Metropool Enschede, Enschede
19:15
Fatoumata Diawara
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:30
Electro Tarab: Hello Psychaleppo & Boshoco
Paradiso, Amsterdam
Dries Roelvink
Patronaat, Haarlem
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Def Americans
CC De Meet, Sint-Laureins
21:00
De Raggende Manne
Metropool Enschede, Enschede
20:00
De Raggende Manne
Metropool, Hengelo
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Club Achtung!
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Charly Bliss
Cinetol, Amsterdam
C.W. Stoneking
Luxor Live, Arnhem
20:45
Bintangs
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Nai Barghouti
Bimhuis, Amsterdam
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
20:30
AJ Plug / Beaux Gris Gris
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Adrian Younge & Ali Shaheed Muhammad
BIRD, Rotterdam
20:30
Abdomen / Magnetic Spacemen / Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
7 Miles to Pittsburgh / BloYaTop
Grenswerk, Venlo
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater 't Speelhuis, Helmond
zaterdag 04 mei 2019
19:30
Yndi Halda
Trix, Antwerpen
21:15
Yegor Zabelov
Doornroosje, Nijmegen
Wovenhand
Burgerweeshuis, Deventer
18:00
Wouter Deprez
Kursaal Oostende, Oostende