Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koninklijk Circus
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Schuur
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
DeLaMar
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
20:30
De Duif
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Roma
Antwerpen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater Sneek
Sneek
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Paard
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
19:00
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater De Veste
Delft
Rotown
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Singer Theater
Laren
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
maandag 06 mei 2019
21:00
The Delines
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The High Kings
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 07 mei 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Benjamin Clementine
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Better Oblivion Community Center
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dead Can Dance
Koninklijk Circus, Brussel
Disturbed
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Extermination Dismemberment
Musicon, Den Haag
20:30
Hard Time Killing / JSSY / Magnetic Spacemen
Neushoorn, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Julius Dein
DeLaMar, Amsterdam
Kate Tempest
Bitterzoet, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Lee Bains III & The Glory Fires
Cinetol, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Merijn Bisschops | Prisma Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
19:30
Rat Boy
Trix, Antwerpen
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Agnietenhof, Tiel
Romy Monteiro - All At Once
Markant Uden, Uden
20:30
Ryan Bingham
De Duif, Amsterdam
20:00
Sabrina Starke
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Son Swagga
Tolhuistuin, Amsterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
The Delines
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
The Jungle Giants
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tourist LeMC + S10
LantarenVenster, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
vicky Leandros & George Dalaras
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 08 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Fulcotheater, IJsselstein
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Better Oblivion Community Center
De Roma, Antwerpen
20:30
Björn van Rozen/ Eysir
Theater de Kom, Nieuwegein
Built to Spill
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Celine Cairo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chris Caddell and the Wreckage / Sass Jordan
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Daisy Correia
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dead Can Dance
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Dianne Reeves
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Dominic Seldis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Elian van Buuren
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Diligentia, Den Haag
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Hasselt, Hasselt
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Sneek, Sneek
21:00
Greyhounds
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Jakob Ogawa
Cinetol, Amsterdam
20:00
Janne Schra - Lalala Love
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jelle Paulusma
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Harmonie, Leeuwarden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Later is allang begonnen... (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Lee Bains III & The Glory Fires
Paard, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lucas van Merwijk - Drums to the Max - Albumrelease Party
Q-Factory, Amsterdam
Lucy Rose
Het Zonnehuis, Amsterdam
19:00
Marduk
Cacaofabriek, Helmond
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Veste, Delft
Nathan Ball
Rotown, Rotterdam
20:00
Novastar
Metropool, Hengelo
20:00
Orkest van de Achttiende Eeuw - Schumann
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Raketkanon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
Patronaat, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Riz La Vie
Paradiso, Amsterdam
Romy Monteiro
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Parktheater, Eindhoven
Ruben Hein
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Sergio Mendes
TivoliVredenburg, Utrecht
SF9
Melkweg, Amsterdam
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Musis, Arnhem
20:00
Sticky Fingers (Aus)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Calicos / The Delines
De Zwerver, Oostende
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
The Elvis Concert
Melkweg, Amsterdam
The Get Up Kids
Dynamo, Eindhoven