Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
19:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Hasselt
Hasselt
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
Veluvine
Nunspeet
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Q-bus
Leiden
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Munttheater
Weert
21:00
Mukkes
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Pul
Uden
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
woensdag 08 mei 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Bijna
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Jakob Ogawa
Cinetol, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Chassé Theater, Breda
19:00
Marduk
Cacaofabriek, Helmond
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Hasselt, Hasselt
21:00
Greyhounds
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Annabel, Rotterdam
20:00
Tom Walker
Ancienne Belgique (AB), Brussel
donderdag 09 mei 2019
Mumford and Sons
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Ad Visser & Rousseau
Vorstin, Hilversum
Tusky
Vera, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
20:30
Rhys Lewis
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Delines
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
155
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Malcolm Holcombe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sticky Fingers (Aus)
TivoliVredenburg, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Aynsley Lister
Spirit of 66, Verviers
20:30
Clasine / K-boy en de Goedzo Jongens
Simplon, Groningen
20:00
Jaya The Cat
Simplon, Groningen
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Harrie Jekkers / Klein Orkest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Pokey Lafarge (solo)
Rotown, Rotterdam
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Greyhounds
Q-bus, Leiden
20:00
Jeangu Macrooy
Patronaat, Haarlem
19:30
Guccihighwaters
Patronaat, Haarlem
20:00
Sergio Mendes - Semi-staconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Madame Butterfly - Giacomo Puccini - Nationaal Opera- en Ballettheater
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Fantasio - Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Gosto
Paradiso, Amsterdam
20:30
Soraya Chemaly
Paradiso, Amsterdam
Sasha Sloan
Paradiso, Amsterdam
George Dalaras / vicky Leandros
Paleis 12, Brussel
20:00
Typh Barrow
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Paard, Den Haag
20:00
Cookhouse
Paard, Den Haag
20:30
Duane Stephenson
P60, Amstelveen
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nathan Ball
Muziekgieterij, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
21:00
Blowfuse
Mukkes, Leeuwarden
20:30
Lee Bains III & The Glory Fires
Metropool, Hengelo
Novastar
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
21:00
WOLKEN
Luxor Live, Arnhem
20:15
Sass Jordan
Luxor Live, Arnhem
20:00
Live at LOLA: The Henhouse Prowlers (US) + Bek Vol Zand
LOLA050, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Flavium
Hedon, Zwolle
20:15
Wulf
Hedon, Zwolle
VOF De Kunst
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Iris Penning
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
DJ Jazzy Jeff
Effenaar, Eindhoven
20:45
Donnie (NL)
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Deventer Schouwburg, Deventer
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Rowwen Heze
De Pul, Uden
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Dik Hout
De Helling, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ruben Hein
De Doelen, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede