Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Vermaning
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
20:30
Lux
Nijmegen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Klooster
Woerden
22:00
Groene Engel
Oss
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
Arto Theater
Schoonhoven
Musis
Arnhem
Simplon
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
Werftheater
Utrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Huiskamer
Weert
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
23:00
EKKO
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Stroud
Putten
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
BREStheater
Brielle
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Maassilo
Rotterdam
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Duycker
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:15
Groene Engel
Oss
20:00
P3
Purmerend
18:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Helling
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
EKKO
Utrecht
23:00
Merleyn
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
23:00
Groene Engel
Oss
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Fluor
Amersfoort
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
14:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Parktheater
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
11:00
Hedon
Zwolle
14:30
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
13:00
Paard
Den Haag
De Flux
Zaandam
Mezz
Breda
zaterdag 13 oktober 2018
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Marcel Kapteijn & The Raindogs
De Vermaning, Zaandam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
20:30
Martin Kohlstedt
Lux, Nijmegen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
22:00
Meis
Groene Engel, Oss
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
16:00
Mondriaan Jazz 2018
Paard, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
Nederlands Blazers Ensemble - Desert Blues
Musis, Arnhem
Noah Guthrie
Simplon, Groningen
20:00
Oktoberfest Weert
De Bosuil, Weert
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
20:00
Paul Carrack
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
23:00
Perfect Indie Disco
EKKO, Utrecht
Pete Philly
Melkweg, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Prince Tribute Band
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
21:00
Purple Project - Prince Tribute
Manifesto, Hoorn
20:00
Radio Filharmonisch Orkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Rootsriders
Podium 't Beest, Goes
20:00
Rot op met die geraniums! - Rudy Bennett, Maarten Spanjer en Arno Smit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rotterdam Rocks XL: o.a. Vandenberg's Moonkings en VUUR
Maassilo, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Ruben Hein
Duycker, Hoofddorp
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
SARGEIST (FI) + CHAOS INVOCATION (DE) + ACRIMONIOUS (GR)
Willemeen, Arnhem
19:30
Satellite Stories
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Shallou
Melkweg, Amsterdam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:15
START/OVER
Groene Engel, Oss
20:00
Sway (NL)
P3, Purmerend
18:00
Synapson
La Madeleine, Brussel
20:30
Tangarine
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Cool Quest
De Helling, Utrecht
The Dublin Legends
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
The Posies
Podium Victorie, Alkmaar
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Podium Victorie, Alkmaar
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Vive La Fête
Melkweg, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Warhola
EKKO, Utrecht
23:00
Wat als het leven een r&b clip was
Merleyn, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
23:00
Yip Roc
Groene Engel, Oss
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Concordia, Haastrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Zwart Licht
Fluor, Amersfoort
zondag 14 oktober 2018
65DaysofStatic
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Afrovibes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amsterdams Volkskoor en AVES met Ramo Ramo
Meervaart, Amsterdam
14:00
Ann My Guard / Leecher / Lesoir / Marcela Bovio
PopEi, Eindhoven
19:00
Ares
Melkweg, Amsterdam
16:00
Bert Heerink / Jan Akkerman / My Brainbox
De Bosuil, Weert
16:00
Broeder Dieleman
Paradiso, Amsterdam
16:00
Brussels Jazz Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
David Luning
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
17:00
David Olney
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
19:30
De Raad van Toezicht
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Di-rect
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Donny McCaslin - Blow
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Dusty Stray / Scram C Baby
Concerto, Amsterdam
15:00
Esther Groenenberg - Carole King – A Natural Woman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Fat Freddy's Drop / Ladi6
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
18:30
Gedichten van de Torenkamer
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Parktheater, Eindhoven
Gino Vannelli
Boerderij, Zoetermeer
11:00
Groot Zwols Kinderboekenfeest
Hedon, Zwolle
14:30
Hans Dulfer plays Blues
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
13:00
HERFSTFEST 2018 – Drumfestival
Paard, Den Haag
I Against I / Sweet Empire
De Flux, Zaandam
Ian Siegal
Mezz, Breda