Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
00:00
De Cammeleur
Dongen
De Eendracht
Gemert
20:00
De Flux
Zaandam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Peppel
Zeist
De Pul
Uden
00:00
De Skâns
Gorredijk
22:00
De Spot
Middelburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
19:45
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Groene Engel
Oss
Grounds
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Hoftheater
Raalte
00:00
Hoftheater
Raalte
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koosvorrinkhuis
Lage Vuursche
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Kruisweg Damwoude
Damwâld
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
23:00
Kytopia
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
07:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
15:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Museum Van Bommel Van Dam
Venlo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Podium 't Beest
Goes
Posttheater
Arnhem
20:00
RAI Theater
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Rockcafé Taste
Groenlo
20:00
Rodahal
Kerkrade
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
23:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
18:30
Spirit of 66
Verviers
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Onderdak
Sassenheim
zaterdag 20 oktober 2018
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Corneel, Lelystad
20:00
Big Ass Metal Fest # 23 Disquiet / PLAYER
dB's, Utrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
De Flux, Zaandam
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Harmonie, Leeuwarden
Rico & Sticks
De Helling, Utrecht
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
20:00
Luke Winslow King
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wim Mertens Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rootsriders
De Peppel, Zeist
Sylvan
De Pul, Uden
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Skâns, Gorredijk
22:00
Dr. Lektroluv + Mason
De Spot, Middelburg
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Take Me To Church: Grandbrothers
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
19:45
Khruangbin
Doornroosje, Nijmegen
Bert Heerink / Jan Akkerman
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Abba Fever
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Daniel Lohues
Effenaar, Eindhoven
20:30
Nordmann
EKKO, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Superstijl
Gebouw-T, Bergen op Zoom
AmenRa
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Thirty Dancing
Gigant, Apeldoorn
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Autumn Leaves - Egbert Derix
Grenswerk, Venlo
21:00
Ian Siegal
Groene Engel, Oss
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
20:30
Winne
Hedon, Zwolle
20:15
My Baby
Hedon, Zwolle
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
De Raad van Toezicht
Koosvorrinkhuis, Lage Vuursche
21:00
IJZEREN MAAGDEN: ‘SEVENTH SON OF A SEVENTH SON’ + MR. MAN
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Def Americans
Kruisweg Damwoude, Damwâld
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
18:00
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
23:00
DJ DNS / DJ mseize / Kypski / Mok-c
Kytopia, Utrecht
20:00
Scarlet Stories
Little Devil, Tilburg
23:00
ModuM: hiphop lives
Luxor Live, Arnhem
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
23:30
Critical Sound: Thys (Noisia) / KASRA / Halogenix / QZB e.a.
Melkweg, Amsterdam
20:00
Netsky & Friends
Melkweg, Amsterdam
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
07:00
Dave Clarke presents: Whip It - Alienata / Brutuzz / Dave Clarke / Ult
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Color Grey
Merleyn, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Mezz, Breda
Rue Royale
Mezz, Breda
15:00
Aarde aan Daan
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Egbert Derix
Museum Van Bommel Van Dam, Venlo
22:00
LIVE: Greenday, tribute by Bullet In A Bible
Muziekcafé Helmond, Helmond
18:00
The Pink Floyd Sound
Muziekcentrum Enschede, Enschede
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Novacane' ft. Idaly & The Firm - 'Boscha Nova’s Ultimate Turnup Verjaa
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hatesphere / Sinsaenum
P60, Amstelveen
20:00
The Cool Quest
Paard, Den Haag
19:30
Pink Project
Paard, Den Haag
20:00
Dope & Mean
Paco Plumtrek, Almelo
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Jon Hopkins
Paradiso, Amsterdam
Jon Spencer / The Melvins
Patronaat, Haarlem
Green Lizard
Podium 't Beest, Goes
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
20:00
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Bon Scotch
Rockcafé Taste, Groenlo
20:00
Golden Earring
Rodahal, Kerkrade
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Erdal Erzincan / Kayhan Kalhor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Edwin Evers Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
23:30
.ROOTS #2
Simplon, Groningen
20:00
Blackbriar EP Release Show
Simplon, Groningen
20:00
Yung Internet + support
Simplon, Groningen
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Herman van Veen
Spant!, Bussum
18:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
Bazart
Sportpaleis, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Orkater - De vrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Kraak & Smaak
Sugar Factory, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim