Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Idea
Soest
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
The Shamrock
Almelo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
12:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
18:30
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
19:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
RAI Theater
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium 't Beest
Goes
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
23:00
P60
Amstelveen
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
18:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool
Hengelo
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
Maassilo
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Islemunda
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Iduna
Drachten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
vrijdag 19 oktober 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Theater De Kolk, Assen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Bussel, Oosterhout
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tangarine
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
GG and the Cruisers
The Shamrock, Almelo
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
12:30
Judith Mos/Henk Trommel
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
18:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Herman van Veen
Spant!, Bussum
Razz
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
20:15
The Bluebirds
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Edwin Evers Band - Mooi zo!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Night of Guitars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daniël Wayenberg en Martin Oei - Pianofeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
19:00
Left Of The Dial
Rotown, Rotterdam
20:00
Mercury Rising
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Podium onder de toren, Grootschermer
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Die Nerven
Podium Asteriks, Leeuwarden
The Juke Joints
Podium 't Beest, Goes
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Daniel Lohues
Patronaat, Haarlem
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Orbital
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Open Mike Eagle
Paard, Den Haag
23:00
Cookie Monsta / Fox Stevenson/Oolacile/Dj Setj
P60, Amstelveen
21:00
Ignition Arcade Edition II
P60, Amstelveen
20:30
De Dijk
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:30
The Skull
Nieuwe Nor, Heerlen
18:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
M-Town Reggae presents: Mighty Diamonds & Jah Mason
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Brit Floyd
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
LIVE: Frogfest
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Munttheater, Weert
20:30
Maurice van Hoek / Nathan James
Mezz, Breda
20:00
Klub Cookies
Mezz, Breda
20:00
Jeff Lorber Fusion
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Symphonic Rock Tribute Night
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Gruppo Sportivo
Metropool, Hengelo
23:00
Markus Schulz Open to Close
Melkweg, Amsterdam
22:00
Dave Clarke Presents: Sam Paganini / Rebekah / Octave One e.a.
Melkweg, Amsterdam
Goose
Melkweg, Amsterdam
20:30
De Nazaten
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mirusia
Markant Uden, Uden
20:00
Bintangs / Julian Sas Band
Manifesto, Hoorn
De Likt
Maassilo, Rotterdam
Nordmann
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
Live at LOLA: Worldly Savages (SERB) + HALA
LOLA050, Groningen
20:00
Lizzies (ES) + Hypnos (SWE)
Little Devil, Tilburg
21:00
Crowjane Ep-Release
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
18:00
Bernard Lavilliers
Koninklijk Circus, Brussel
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Chastity Brown
Junushoff Theater, Wageningen
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
American Aquarium / Robert Jon & The Wreck
Iduna, Drachten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Pieta Brown
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:15
Michiel Borstlap - Georg
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
The Woodies
Het Bolwerk, Sneek
21:00
JW Roy & The Royal Family
Hedon, Zwolle