Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
Diligentia
Den Haag
Theatercafe Lexke
Budel
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater de Mythe
Goes
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Chassé Theater
Breda
De Eendracht
Gemert
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Helling
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Peppel
Zeist
Bibelot
Dordrecht
Mezz
Breda
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
DiamantTheater
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
De Skâns
Gorredijk
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Pul
Uden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
Grounds
Rotterdam
23:00
Mezz
Breda
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
18:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
C-Mine
Genk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Corneel
Lelystad
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Hedon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Simplon
Groningen
23:30
Vera
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
dB's
Utrecht
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paardcafe
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Grounds
Rotterdam
23:00
AIR
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
10:15
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Little Devil
Tilburg
21:30
EKKO
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
14:00
De Amer
Amen
16:00
Café The Pocket
Katwijk
14:00
Paard
Den Haag
20:00
Café De Meister
Geleen
14:00
De Meester
Almere
20:30
Effenaar
Eindhoven
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
14:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
16:00
Groene Engel
Oss
16:00
De Bosuil
Weert
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradox
Tilburg
Breepark
Breda
Breepark
Breda
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 20 oktober 2018
20:30
Orkater - De vrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
19:30
Pink Project
Paard, Den Haag
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
15:00
Ramblin' Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
18:30
Rich Medina & Lemi Ghariokwu
Tolhuistuin, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rico & Sticks
De Helling, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rootsriders
De Peppel, Zeist
Ruben Hein
Bibelot, Dordrecht
Rue Royale
Mezz, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Scarlet Stories
Little Devil, Tilburg
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Snake Bite Love
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Skâns, Gorredijk
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Superstijl
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sylvan
De Pul, Uden
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater 't Speelhuis, Helmond
Take Me To Church: Grandbrothers
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Mezz, Breda
20:15
The Bluebirds
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
The Color Grey
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Cool Quest
Paard, Den Haag
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theaterhotel Almelo, Almelo
18:00
The Pink Floyd Sound
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
The Sore Losers
C-Mine, Genk
20:00
The Vaccines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Thirty Dancing
Gigant, Apeldoorn
21:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Corneel, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Tjens Matic
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
15:30
Wavefest IV
Baroeg, Rotterdam
20:00
Wim Mertens Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Winne
Hedon, Zwolle
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Yung Internet + support
Simplon, Groningen
23:30
yung KP
Vera, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
zondag 21 oktober 2018
20:00
Acid King
dB's, Utrecht
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Alligator
Paard, Den Haag
20:00
ALLIGATOR
Paardcafe, Den Haag
20:30
American Aquarium
Luxor Live, Arnhem
19:00
Annelie / Florian Christl / Jeroen Dirrix / Stimming x Lambert
Tolhuistuin, Amsterdam
Ben Poole
Vorstin, Hilversum
20:00
Bessie Turner
Gigant, Apeldoorn
20:15
Bixiga 70
TivoliVredenburg, Utrecht
Bombino
Grounds, Rotterdam
23:00
Broederliefde Nightvision
AIR, Amsterdam
20:30
Chatham County Line
Patronaat, Haarlem
10:15
Colin Carr
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Complaint + The Reapers + The Patrons
Little Devil, Tilburg
21:30
Cosmosis: Basa Basa
EKKO, Utrecht
20:30
Daniel Sloss
Boom Chicago, Amsterdam
14:00
David Luning
De Amer, Amen
16:00
Def Americans
Café The Pocket, Katwijk
14:00
Dirk Scheele
Paard, Den Haag
20:00
E-Town Concrete
Café De Meister, Geleen
14:00
Fairport Convention
De Meester, Almere
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Effenaar, Eindhoven
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
11:00
Fenna Ograjensek & Robert Weirauch - Hommage aan Bernstein
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Forever Amy
Corneel, Lelystad
14:00
Frans Pollux
Theater Landgraaf, Landgraaf
16:00
Haris
Groene Engel, Oss
16:00
Imperial Crowns
De Bosuil, Weert
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jett Rebel
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Jimmy Sterman
Hedon, Zwolle
20:00
Jorja Smith
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
JW Roy
Paradox, Tilburg
K3
Breepark, Breda
K3
Breepark, Breda
Kacey Musgraves
Melkweg, Amsterdam
19:00
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
16:00
Klaartje van Veldhoven & Rembrandt Frerichs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:00
Lesley Flanigan / Tristan Perich
TivoliVredenburg, Utrecht
Luke Winslow King
Paard, Den Haag
20:30
Marietta Petkova - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen