Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
C-Mine
Genk
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Koosvorrinkhuis
Lage Vuursche
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Pul
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Helling
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Mezz
Breda
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Corneel
Lelystad
Grounds
Rotterdam
21:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Bibelot
Dordrecht
21:00
Groene Engel
Oss
21:30
Vorstin
Hilversum
22:00
De Spot
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Rockcafé Taste
Groenlo
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Mezz
Breda
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Vera
Groningen
23:00
Kytopia
Utrecht
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
23:30
Simplon
Groningen
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Schalm
Westwoud
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
Breepark
Breda
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Breepark
Breda
14:00
De Meester
Almere
14:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
14:00
De Amer
Amen
14:00
Paard
Den Haag
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Vorstin
Hilversum
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Café The Pocket
Katwijk
16:00
VelvetMusic
Dordrecht
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
16:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
16:00
Groene Engel
Oss
16:30
1614
Monnickendam
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:15
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Café De Meister
Geleen
zaterdag 20 oktober 2018
20:00
Autumn Leaves - Egbert Derix
Grenswerk, Venlo
20:00
The Sore Losers
C-Mine, Genk
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
De Flux, Zaandam
20:00
Big Ass Metal Fest # 23 Disquiet / PLAYER
dB's, Utrecht
20:00
De Raad van Toezicht
Koosvorrinkhuis, Lage Vuursche
20:00
Future Urban Legends
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Blackbriar EP Release Show
Simplon, Groningen
20:00
Scarlet Stories
Little Devil, Tilburg
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dope & Mean
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Edwin Evers Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Agnietenhof, Tiel
Sylvan
De Pul, Uden
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
20:15
My Baby
Hedon, Zwolle
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rico & Sticks
De Helling, Utrecht
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
The Bluebirds
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Bert Heerink / Jan Akkerman
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Jon Hopkins
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nordmann
EKKO, Utrecht
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Rue Royale
Mezz, Breda
20:30
Winne
Hedon, Zwolle
20:30
Erdal Erzincan / Kayhan Kalhor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Abba Fever
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Orkater - De vrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Snake Bite Love
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Corneel, Lelystad
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
21:00
Tjens Matic
Boerderij, Zoetermeer
21:00
IJZEREN MAAGDEN: ‘SEVENTH SON OF A SEVENTH SON’ + MR. MAN
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ruben Hein
Bibelot, Dordrecht
21:00
Ian Siegal
Groene Engel, Oss
21:30
Judy Blank
Vorstin, Hilversum
22:00
Dr. Lektroluv + Mason
De Spot, Middelburg
22:00
The Color Grey
Merleyn, Nijmegen
22:00
LIVE: Greenday, tribute by Bullet In A Bible
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Bon Scotch
Rockcafé Taste, Groenlo
22:00
Novacane' ft. Idaly & The Firm - 'Boscha Nova’s Ultimate Turnup Verjaa
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Mezz, Breda
23:00
ModuM: hiphop lives
Luxor Live, Arnhem
23:00
Kremlin Disko / Residents
Vera, Groningen
23:00
DJ DNS / DJ mseize / Kypski / Mok-c
Kytopia, Utrecht
23:30
Critical Sound: Thys (Noisia) / KASRA / Halogenix / QZB e.a.
Melkweg, Amsterdam
23:30
yung KP
Vera, Groningen
23:30
.ROOTS #2
Simplon, Groningen
zondag 21 oktober 2018
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Schalm, Westwoud
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
10:15
Colin Carr
Bimhuis, Amsterdam
K3
Breepark, Breda
11:00
Fenna Ograjensek & Robert Weirauch - Hommage aan Bernstein
Theater Kerkrade, Kerkrade
K3
Breepark, Breda
14:00
Fairport Convention
De Meester, Almere
14:00
Frans Pollux
Theater Landgraaf, Landgraaf
14:00
David Luning
De Amer, Amen
14:00
Dirk Scheele
Paard, Den Haag
15:00
Michiel Borstlap - Georg
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Mevr. van Heck
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Lesley Flanigan / Tristan Perich
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Maurits Fondse
Melkweg, Amsterdam
15:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater De Verwachting, Ritthem
15:00
Selim Dogru, ReART Collective - De jaren 70 in Turkije - 70'li Yillar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ben Poole
Vorstin, Hilversum
16:00
Imperial Crowns
De Bosuil, Weert
16:00
Def Americans
Café The Pocket, Katwijk
16:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
VelvetMusic, Dordrecht
16:00
Complaint + The Reapers + The Patrons
Little Devil, Tilburg
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Klaartje van Veldhoven & Rembrandt Frerichs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
16:00
Marockin' Brass
Podium Mozaiek, Amsterdam
16:00
Haris
Groene Engel, Oss
16:30
Sweet Mary Jane
1614, Monnickendam
17:00
The Lasses & Kathryn Claire
Taverne De Waag, Haarlem
17:00
Pieta Brown
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
18:00
Tony Dowlers Hellhounds
Den Heilige Cornelius, Roermond
Kacey Musgraves
Melkweg, Amsterdam
19:00
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
19:00
Annelie / Florian Christl / Jeroen Dirrix / Stimming x Lambert
Tolhuistuin, Amsterdam
19:15
SŁAWOMIR
Paard, Den Haag
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
Luke Winslow King
Paard, Den Haag
20:00
Rooster Rock presents: Genesis Tribute show The Carpet Crawlers
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
E-Town Concrete
Café De Meister, Geleen