Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Sportpaleis
Antwerpen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
PopEi
Eindhoven
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
Vorstin
Hilversum
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
013
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Fluor
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Gigant
Apeldoorn
Theater De Verwachting
Ritthem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
EKKO
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Boerderij
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cinetol
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
P60
Amstelveen
ATLAS Theater
Emmen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fluor
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Doornroosje
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Pier 15
Breda
19:00
013
Tilburg
22:30
Metropool
Hengelo
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Hedon
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
P3
Purmerend
19:30
Trix
Antwerpen
20:45
Cacaofabriek
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Patronaat
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maaspoort
Venlo
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Patronaat
Haarlem
donderdag 23 mei 2019
20:30
Jamali Maddix
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Hofman Live: Kittiwake
Hofman, Utrecht
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Hazmat Modine
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
19:30
Gia Margaret / Novo Amor
Trix, Antwerpen
20:30
Geike
Bitterzoet, Amsterdam
Finn Andrews
Gigant, Apeldoorn
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Patronaat, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Elton John
Sportpaleis, Antwerpen
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Dennis Wels
PopEi, Eindhoven
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Crywank
Stroomhuis, Eindhoven
22:00
Collin Hoeve / Daniel Cane
Merleyn, Nijmegen
19:00
Colle Der Fomento
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
China Moses & Metropole Orkest Bigband
Vorstin, Hilversum
19:00
Charlotte Oc
Melkweg, Amsterdam
Chance Mccoy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carson McHone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Caballero & Jeanjass
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Brian McKnight
013, Tilburg
20:30
Brand New Heavies
Metropool, Hengelo
20:00
Blowbeat
Muziekgieterij, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Backstreet Boys
Ziggo Dome, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Antifest
Fluor, Amersfoort
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Alain Clark
De Oosterpoort, Groningen
20:00
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
3J'S - Heroes of Music
Schouwburg Het Park, Hoorn
vrijdag 24 mei 2019
20:30
Yves Berendse
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wulf
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Viva Hollandia 2019
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Unstoppable Knight
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Tony Momrelle
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Gigant, Apeldoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
The Mauskovic Dance Band
EKKO, Utrecht
20:00
The Heavy
De Helling, Utrecht
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
21:00
The Dawn Brothers
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Storm / Winther
Bimhuis, Amsterdam
22:00
Stippenlift
Podium Asteriks, Leeuwarden
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Stef Bos - Ruimte
Parktheater, Eindhoven
20:30
Stake
Cinetol, Amsterdam
16:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
19:30
Shock Elias / Snelle
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Sabrina Starke
P60, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Effenaar, Eindhoven
20:30
Rowwen Heze
Fluor, Amersfoort
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rockzilla
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
Remy
Doornroosje, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
R3hab
Melkweg, Amsterdam
20:30
Punkrock Riot
Pier 15, Breda
19:00
Plug In: In gesprek met Typhoon
013, Tilburg
22:30
Pina
Metropool, Hengelo
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Paulusma
Hedon, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Orlando Julius & The Heliocentrics
Grounds, Rotterdam
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nederpop All Stars
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Muziekcafé
P3, Purmerend
19:30
Mineral
Trix, Antwerpen
20:45
Michael Prins
Cacaofabriek, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
MaYaN
Patronaat, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lou Shields / NoNo and the sinking ship / Timo de Jong
LOLA050, Groningen
22:00
LIVE: Wave Invasion met Joy de Vivre & Korinthians & Xtort
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
20:00
Legendary Albums Live - Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
De Maaspoort, Venlo
21:00
Kurtis Blow
Q-Factory, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kliko presents: Zig Zags (USA)
Patronaat, Haarlem