Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Schalm
Westwoud
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:00
VelvetMusic
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Take Five
Venlo
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rotown
Rotterdam
16:30
1614
Monnickendam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:15
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
De Spot
Middelburg
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
20:15
Meervaart
Amsterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Spirit of 66
Verviers
10:15
Bimhuis
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
15:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
15:15
Meervaart
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Markant Uden
Uden
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
JazzBlazz
Neeritter
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Schuur
Haarlem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Flux
Zaandam
013
Tilburg
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Hedon
Zwolle
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
zondag 21 oktober 2018
16:00
Marockin' Brass
Podium Mozaiek, Amsterdam
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Schalm, Westwoud
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Maurits Fondse
Melkweg, Amsterdam
15:00
Mevr. van Heck
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Michiel Borstlap - Georg
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
VelvetMusic, Dordrecht
20:45
No Limits & Roberto Rosso - Surrounded
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nordmann
Take Five, Venlo
17:00
Pieta Brown
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Razz (DE)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rooster Rock presents: Genesis Tribute show The Carpet Crawlers
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Selim Dogru, ReART Collective - De jaren 70 in Turkije - 70'li Yillar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stu Larsen & Natsuki Kurai
Rotown, Rotterdam
16:30
Sweet Mary Jane
1614, Monnickendam
21:00
Sylvan
Neushoorn, Leeuwarden
19:15
SŁAWOMIR
Paard, Den Haag
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
The Brew + The Hydden
De Spot, Middelburg
17:00
The Lasses & Kathryn Claire
Taverne De Waag, Haarlem
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
18:00
Tony Dowlers Hellhounds
Den Heilige Cornelius, Roermond
maandag 22 oktober 2018
21:00
Cheeky Monday: BRYAN GEE
Melkweg, Amsterdam
Dagny / Lemaître
Melkweg, Amsterdam
15:00
Dirk Scheele
TivoliVredenburg, Utrecht
Doe Maar
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Melkweg, Amsterdam
18:00
Hogjaw
Spirit of 66, Verviers
10:15
Jordi Savall
Bimhuis, Amsterdam
Khruangbin
Effenaar, Eindhoven
Lord Huron
Paradiso, Amsterdam
20:30
Marcus King Band
Tolhuistuin, Amsterdam
Matt Simons
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Michiel Borstlap - Georg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Racoon
Theater De Lievekamp, Oss
15:30
Reinhard Latzko
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Robert Francis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruel
Melkweg, Amsterdam
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
15:15
Socratisch gesprek: Theeleuten met de waarheid
Meervaart, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Analogues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Skatalites
BIRD, Rotterdam
dinsdag 23 oktober 2018
20:00
Acid Mothers Temple
Patronaat, Haarlem
19:30
Albin Lee Meldau
Melkweg, Amsterdam
20:00
Alejandro Escovedo
De Zwerver, Oostende
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Annihilator
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Brit Floyd
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:30
Doe Maar
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Paard, Den Haag
20:00
Fernando Otero / Victor Villena - Buenos Aires Now
Markant Uden, Uden
Fish
Paradiso, Amsterdam
20:30
Have A Nice Day Zienema
Vera, Groningen
20:30
Heavy Faces
JazzBlazz, Neeritter
19:30
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
20:30
Jacqueline Govaert
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater De Lampegiet, Veenendaal
K.Flay
Bitterzoet, Amsterdam
Lisa Lois Sings Adèle
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
20:15
Marcus King Band
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Matt Simons
Melkweg, Amsterdam
Mourn
Paradiso, Amsterdam
20:30
Paul de Munnik
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Pieta Brown
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:00
Popheroes Unplugged
Paard, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
The Skatalites
De Flux, Zaandam
The Slackers
013, Tilburg
20:00
Therapy?
Het Depot, Leuven
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
VNV Nation
Melkweg, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wende Snijders
De Helling, Utrecht
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
woensdag 24 oktober 2018
21:00
Alec Todd
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
21:00
All The Luck In The World
Hedon, Zwolle
18:30
Allysha Joy
Tolhuistuin, Amsterdam
Amber Olivier
Paradiso, Amsterdam
Anna Calvi
De Helling, Utrecht
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Arrested Development
Gigant, Apeldoorn
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bombino
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Cafe Concert
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Carel Kraayenhof Ensemble
Meervaart, Amsterdam
20:30
Christof van der Ven
Luxor Live, Arnhem
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden