Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Vera
Groningen
22:00
Cinetol
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Meenthe
Steenwijk
De Toegift
Den Hoorn
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Molenberg
Delfzijl
Munttheater
Weert
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
10:15
Bimhuis
Amsterdam
12:30
Patronaat
Haarlem
12:45
Bimhuis
Amsterdam
17:00
Bimhuis
Amsterdam
17:00
Dynamo
Eindhoven
18:00
Duycker
Hoofddorp
18:00
Q-Factory
Amsterdam
18:30
Little Devil
Tilburg
18:30
Patronaat
Haarlem
18:30
Patronaat
Haarlem
18:30
Cinetol
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Weverij
Zierikzee
013
Tilburg
Mezz
Breda
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Flux
Zaandam
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Simplon
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Cultuurschuur
Monster
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
woensdag 24 oktober 2018
20:30
Girls Names
EKKO, Utrecht
21:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Hedon, Zwolle
21:00
All The Luck In The World
Hedon, Zwolle
21:00
Cafe Concert
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Alec Todd
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Hater (ZWE)
Vera, Groningen
22:00
Hembree
Cinetol, Amsterdam
22:00
Haris
Paradiso, Amsterdam
donderdag 25 oktober 2018
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
DeLaMar, Amsterdam
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Theater Hof 88, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
10:15
Nicolas Altstaedt
Bimhuis, Amsterdam
12:30
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
17:00
Orpheus .. dat zijn wij ..
Bimhuis, Amsterdam
17:00
Attila / Eskimo Callboy
Dynamo, Eindhoven
18:00
Frisse Duyck: Cookhouse / To Be We
Duycker, Hoofddorp
18:00
Klassiek voor jou-met Nora Fischer,Cello 8tet Amsterdam,Peter Gregson
Q-Factory, Amsterdam
18:30
Diamond Head
Little Devil, Tilburg
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
19:00
Judy Blank
Melkweg, Amsterdam
19:00
JONATHAN HULTÉN (SE) + THE DEVILS TRADE (HU) + SONYA (HU)
Willemeen, Arnhem
19:30
Gang Of Four
Paard, Den Haag
The Vaccines
Melkweg, Amsterdam
Per Gessle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bon Iver
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Maestro Jules Onthult - Mozart Symfonie nr. 40
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ólafur Arnalds
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
The Skatalites
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Analogues
ATLAS Theater, Emmen
My Baby
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Leonie Meijer - Hier.
De Weverij, Zierikzee
Marmozets
013, Tilburg
Bombino
Mezz, Breda
20:00
Amber Arcades
Rotown, Rotterdam
20:00
EUT
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Dans Dans
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Burgerkill + Deadsquad + Insanity
Simplon, Groningen
20:00
Down By Law
Paard, Den Haag
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Johnny Boeve
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
20:00
Edwin Evers Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Leif de Leeuw Band
De Flux, Zaandam
Club 3voor12/Utrecht met Alec Todd + 2
dB's, Utrecht
20:00
James Watss
Paradiso, Amsterdam
Causes
De Helling, Utrecht
20:00
Lakshmi - Adem
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Live@ LOLA: Tom Holliston (Nomeansno) - Selina Martin - Cashmyra
LOLA050, Groningen
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Bluebirds
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Elius Inferno & The magic Octagram
Simplon, Groningen
Raphael Saadiq
Doornroosje, Nijmegen
The Courtneys
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jennie Lena
Luxor Live, Arnhem
Joost
Effenaar, Eindhoven
Kamaal Williams
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Gers Pardoel
Cultura, Ede
Jacqueline Govaert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Herman van Veen - Een Muzikale Show
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ugly God
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lucky Fonz III
De Weijer, Boxmeer
20:15
Kamaal Willams
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Kathryn Claire / The Lasses
Cultuurschuur, Monster
20:15
Simon & Garfunkel Acoustic
De Maaspoort, Venlo
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Diligentia, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard