Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paard
Den Haag
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Munttheater
Weert
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
18:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Fluor
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
17:00
Dynamo
Eindhoven
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Weverij
Zierikzee
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kreun
Kortrijk
De Helling
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:15
Cultuurschuur
Monster
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
18:30
Cinetol
Amsterdam
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
17:00
Bimhuis
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
013
Tilburg
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Vera
Groningen
Veluvine
Nunspeet
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
donderdag 25 oktober 2018
19:30
Gang Of Four
Paard, Den Haag
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
Jacqueline Govaert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Maestro Jules Onthult - Mozart Symfonie nr. 40
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Bombino
Mezz, Breda
The Vaccines
Melkweg, Amsterdam
19:00
Judy Blank
Melkweg, Amsterdam
21:00
Pieta Brown
Luxor Live, Arnhem
20:15
Jennie Lena
Luxor Live, Arnhem
20:00
Live@ LOLA: Tom Holliston (Nomeansno) - Selina Martin - Cashmyra
LOLA050, Groningen
18:30
Diamond Head
Little Devil, Tilburg
20:00
Lakshmi - Adem
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Kamaal Willams
LantarenVenster, Rotterdam
Kamaal Williams
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Ólafur Arnalds
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:15
AZIZA
Junushoff Theater, Wageningen
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob Klerkx & the Secret
Hedon, Zwolle
20:30
Blacklight Beerpong
Hedon, Zwolle
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
21:00
Wende Snijders - Mens
Grenswerk, Venlo
20:00
Johnny Boeve
Gigant, Apeldoorn
21:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Fluor, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
23:00
No Hits No Glory
EKKO, Utrecht
20:30
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
Joost
Effenaar, Eindhoven
17:00
Attila / Eskimo Callboy
Dynamo, Eindhoven
Frisse Duyck: Cookhouse / To Be We
Duycker, Hoofddorp
The Skatalites
Doornroosje, Nijmegen
Raphael Saadiq
Doornroosje, Nijmegen
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Leonie Meijer - Hier.
De Weverij, Zierikzee
20:15
Lucky Fonz III
De Weijer, Boxmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Memphis Maniacs
De Spot, Middelburg
20:30
Master drummers of Burundi
De Oosterpoort, Groningen
My Baby
De Oosterpoort, Groningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Simon & Garfunkel Acoustic
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman van Veen - Een Muzikale Show
De Maaspoort, Venlo
20:00
The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
Causes
De Helling, Utrecht
20:00
Leif de Leeuw Band
De Flux, Zaandam
20:00
Dans Dans
De Brakke Grond, Amsterdam
Club 3voor12/Utrecht met Alec Todd + 2
dB's, Utrecht
20:15
Kathryn Claire / The Lasses
Cultuurschuur, Monster
20:15
Gers Pardoel
Cultura, Ede
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Bill Evans / Simon Phillips
Boerderij, Zoetermeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
17:00
Orpheus .. dat zijn wij ..
Bimhuis, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Nicolas Altstaedt
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Analogues
ATLAS Theater, Emmen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marmozets
013, Tilburg
vrijdag 26 oktober 2018
20:00
Popronde Met: Van Common + Moon Moon Moon
Willemeen, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
20:00
Kayak
Vorstin, Hilversum
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
unhappybirthday
Vera, Groningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
20:30
Alexander Hacke / David Eugene Edwards
Tolhuistuin, Amsterdam
Trentemoller
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jonathan Hulten / Sonya / The Devils Trade
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
TenTemPiés
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Ibeyi
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
20:15
The Bluebirds
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater De Verwachting, Ritthem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Amber Arcades
Sugar Factory, Amsterdam
JAGD
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem