Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Neushoorn
Leeuwarden
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Willemeen
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Cultuurschuur
Monster
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
18:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Weverij
Zierikzee
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
013
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
10:15
Bimhuis
Amsterdam
23:00
EKKO
Utrecht
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
17:00
Bimhuis
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
C.C Warenar
Wassenaar
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Doornroosje
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hedon
Zwolle
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
18:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Paradiso
Amsterdam
18:30
Patronaat
Haarlem
18:30
Patronaat
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Kreun
Kortrijk
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Grenswerk
Venlo
Munttheater
Weert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Meervaart
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Simplon
Groningen
Hedon
Zwolle
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Estrado
Harderwijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
donderdag 25 oktober 2018
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Johnny Boeve
Gigant, Apeldoorn
19:00
JONATHAN HULTÉN (SE) + THE DEVILS TRADE (HU) + SONYA (HU)
Willemeen, Arnhem
Joost
Effenaar, Eindhoven
19:00
Judy Blank
Melkweg, Amsterdam
20:15
Kamaal Willams
LantarenVenster, Rotterdam
Kamaal Williams
LantarenVenster, Rotterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Kathryn Claire / The Lasses
Cultuurschuur, Monster
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
18:00
Klassiek voor jou-met Nora Fischer,Cello 8tet Amsterdam,Peter Gregson
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Lakshmi - Adem
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Leif de Leeuw Band
De Flux, Zaandam
20:00
Leonie Meijer - Hier.
De Weverij, Zierikzee
20:00
Live@ LOLA: Tom Holliston (Nomeansno) - Selina Martin - Cashmyra
LOLA050, Groningen
20:15
Lucky Fonz III
De Weijer, Boxmeer
20:30
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Theater De Kolk, Assen
20:00
Maestro Jules Onthult - Mozart Symfonie nr. 40
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Marmozets
013, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Master drummers of Burundi
De Oosterpoort, Groningen
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Memphis Maniacs
De Spot, Middelburg
20:30
Millionaire
Vera, Groningen
My Baby
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mylou Frencken
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
10:15
Nicolas Altstaedt
Bimhuis, Amsterdam
23:00
No Hits No Glory
EKKO, Utrecht
20:00
Ólafur Arnalds
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
17:00
Orpheus .. dat zijn wij ..
Bimhuis, Amsterdam
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Per Gessle
TivoliVredenburg, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Pieta Brown
Luxor Live, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
21:00
Popquiz - 18 jan
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Raphael Saadiq
Doornroosje, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob Klerkx & the Secret
Hedon, Zwolle
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
20:15
Simon & Garfunkel Acoustic
De Maaspoort, Venlo
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ten Times A Million
Vorstin, Hilversum
20:00
The Analogues
ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Bluebirds
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Courtneys
Paradiso, Amsterdam
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
The Skatalites
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
The Vaccines
Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ugly God
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Wende Snijders - Mens
Grenswerk, Venlo
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 26 oktober 2018
Aaron Parks / Dhafer Youssef
Meervaart, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
20:30
Alexander Hacke / David Eugene Edwards
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Amber Arcades
Sugar Factory, Amsterdam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Ash Code
De Meester, Almere
20:00
Ash Code / Heliophile / Lifeless Past / Stuck Between
De Meester, Almere
20:00
Attila / Eskimo Callboy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
20:00
Bizzey / Sodapop
Corneel, Lelystad
20:00
Bluesroute Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Burgerkill
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cat Power
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Christof van der Ven
Simplon, Groningen
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
23:00
Davy Brandts / DK / Jayda G
Doornroosje, Nijmegen
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Diligentia, Den Haag
20:00
Def Americans
Estrado, Harderwijk
21:00
Dia De Muertos: Los Paja Brava + Banana Savannah
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Diamond Head
De Flux, Zaandam
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater De Willem, Papendrecht
Dirk Scheele
Bibelot, Dordrecht
20:00
Edwin Evers Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Eigenzinnig
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
EIVØR
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Parktheater, Eindhoven
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill