Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Sportpaleis
Antwerpen
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Openlucht Theater Brunssum
Brunssum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Podium 't Beest
Goes
23:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Concertgebouw
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Hofman
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paard
Den Haag
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
013
Tilburg
20:00
STECK
Delft
21:00
LOLA050
Groningen
15:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
De Kuip
Rotterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Tractorpulling terrein Brinkerinkweg
Barchem
13:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
19:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Fluor
Amersfoort
21:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
EKKO
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
21:00
Altstadt
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
Paleis 12
Brussel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
18:30
Marktplein
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Theaterpand Weesp
Weesp
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
donderdag 30 mei 2019
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
23:00
Attan / Conjurer
Merleyn, Nijmegen
21:00
Back to Blondie
Openlucht Theater Brunssum, Brunssum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Broeder Dieleman
Podium 't Beest, Goes
23:00
Brotherhood: $keer & Boo$
Merleyn, Nijmegen
19:30
Brutus
Trix, Antwerpen
20:00
Calmus Ensemble - Openingsconcert Cantarode
Theater Kerkrade, Kerkrade
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Collabro
Concertgebouw, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
De La Soul
Musis, Arnhem
20:30
Fata Boom
Hedon, Zwolle
Frankie & The Witch Fingers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Frisse Duyck: Ellij / Faradays / PHRAME / Reino
Duycker, Hoofddorp
19:00
Grandson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Habitants
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hemelvaartsconcert - Consensus Vocalis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Hofma Live: Car Pets + Walther
Hofman, Utrecht
Hooverphonic
Paradiso, Amsterdam
18:00
Hyphen Hyphen
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Ingebrigt Håker Flaten / Murray / Nilssen-Love
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jamiroquai
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Jeangu Macrooy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Joy Division Undercover
Paard, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Lee 'Scratch' Perry + Mad Professor
013, Tilburg
20:00
Left Alive / The Hearted
STECK, Delft
21:00
Live at LOLA: Mexican Chili Funeral Party [ITA] + HPL 1p [JPN]
LOLA050, Groningen
15:00
LIVE: Neil Young & Pearl Jam, Stardusters & Once & Chap's Cabin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Luke Sital-Singh
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Maceo Parker
Doornroosje, Nijmegen
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
21:00
Mauro Pawlowski
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
Simplon, Groningen
20:00
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Kursaal Oostende, Oostende
Normaal - Olderwets Høken
Tractorpulling terrein Brinkerinkweg, Barchem
13:00
Op de T Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Open Mike Eagle
Bitterzoet, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Raketkanon / Tropical Fuck Storm
Vooruit, Gent
19:00
Seth Walker
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
The Apologist / The Primals
Fluor, Amersfoort
21:00
The Beths
Vera, Groningen
The Como Mamas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Lachy Doley Group
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Peawees
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:30
The Stream
Paard, Den Haag
20:30
The Yellowjackets
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Tobacco Flavoured Kisses
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Wang Wen
Patronaat, Haarlem
20:15
Yellowman
Gigant, Apeldoorn
vrijdag 31 mei 2019
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater De Veste, Delft
Aafke Romeijn
EKKO, Utrecht
20:30
Abba Gold
Markant Uden, Uden
21:00
Abdomen / The Devils
Altstadt, Eindhoven
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Alfa Mist
TivoliVredenburg, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Big John Bates
dB's, Utrecht
21:00
Blue Carpet Band (UK) - The Cavalli's - Billy & the Bobcats
LOLA050, Groningen
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
BoXruBa @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
Burgers, Beers and Bands: Lomalo
Hofman, Utrecht
20:30
Butcher Brown
Bimhuis, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Collabro
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Craig Xen / Kid Trunks
La Madeleine, Brussel
Daddy Yankee
Paleis 12, Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
18:30
De Nacht van Hengelo
Marktplein, Hengelo
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
00:00
Dj Flava / L33 / Nikky Adriana
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
Dries Roelvink
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Extince
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Faradays
Paard, Den Haag
20:00
Fata Boom
Simplon, Groningen
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Hop Along
Trix, Antwerpen
19:00
Hyolyn
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ill Trusted
Little Devil, Tilburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
John Coghans`s Quo
De Bosuil, Weert
21:00
Johnny Osbourne / Soul Stereo
De Flux, Zaandam
20:00
Judy Blank
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Julian Sas
Burgerweeshuis, Deventer
Juliana Hatfield
Paard, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen