Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
De Flux
Zaandam
De Peppel
Zeist
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
00:00
C.C. Zundert
Zundert
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
20:00
De Amer
Amen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
De Roma
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
21:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Woetsjtok
Brunssum
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Fransche School Culemborg
Culemborg
15:30
Azotod
De Meern
20:00
Muziekcafé Elpee
Deinze
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Lebuinuskerk
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Bibelot
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
18:00
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Cafe'het Moest
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
22:30
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:30
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Anna theater
Helmond
vrijdag 26 oktober 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Diamond Head
De Flux, Zaandam
Jerry Leger & The Situation / T-99
De Peppel, Zeist
21:00
The Bootleg Doors
JJ Music House, Zoetermeer
Fairport Convention
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
zaterdag 27 oktober 2018
20:15
Paul de Munnik
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
23:00
Vunzige Deuntjes - Halloween Special
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Yorick van Norden
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Robben Ford
Podium Victorie, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
20:00
Pieta Brown
De Amer, Amen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Memphis Maniacs
P60, Amstelveen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Go Latin meets Fiesta Deluxe
Melkweg, Amsterdam
21:00
FEWS
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Damien Escobar
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Winne
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Theo Croker 'Star People Nation'
Bimhuis, Amsterdam
20:00
6Lack
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nothing, Nowhere
Sugar Factory, Amsterdam
Alpha Blondy & The Solar System
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sam Gellaitry
Melkweg, Amsterdam
14:00
Cello Octet
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Matt Haimovitz
Bimhuis, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rob Lamothe
Nijend 24, Anderen
20:00
The Sore Losers
De Roma, Antwerpen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
20:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Musis, Arnhem
21:15
Nacht van de bluesnacht concert
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Martin Fondse Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
20:00
Bert Dockx
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Def Americans
Woetsjtok, Brunssum
20:00
FKJ
Botanique, Brussel
20:00
Greta van Fleet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Stone In Egypt
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hofpoort, Coevorden
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
15:30
BZB
Azotod, De Meern
20:00
Chalice
Muziekcafé Elpee, Deinze
20:30
Flip Noorman - De Big One
Rietveld Theater, Delft
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Haagse Popnacht
Paard, Den Haag
Jett Rebel
Paard, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Gareth Davis / Oene van Geel/Jacob Lekkerkerker/Alfredo Genovesi
Lebuinuskerk, Deventer
20:00
TEDDY ft. Irwan, Baas, Ell Rich
Burgerweeshuis, Deventer
Christof van der Ven
Bibelot, Dordrecht
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg de Lawei, Drachten
18:00
BZB
De Meerpaal, Dronten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Beyond our ruins / Treurwilg
Cafe'het Moest, Eindhoven
My Baby
Effenaar, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Broeder Dieleman
't Rozenknopje, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:00
Dragony / Serenity / Temperance / Visions Of Atlantis
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
20:00
Frank Blueka
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
22:30
The Aztec Tomb
So What!, Gouda
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Goudse Schouwburg, Gouda
23:30
Introns
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Blue Carpet Band [UK] - ATGMC
LOLA050, Groningen
Ares
Simplon, Groningen
Level 42
De Oosterpoort, Groningen
A Giant Dog
Vera, Groningen
20:00
Luka Bloom
De Oosterpoort, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater de Kappen, Haaksbergen
Herman van Veen - Vanavond
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
'Evil Residents': Halloween! - Battletek & méér
Nieuwe Nor, Heerlen
Fish
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Malletband Fanfare Aurora Heesch / Pater Moeskroen
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Undercoversessie Led Zeppelin
De Lantaarn, Hellendoorn
21:00
Infected - Techno Music Only
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond