Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
18:30
Patronaat
Haarlem
18:30
Patronaat
Haarlem
12:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
18:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Kreun
Kortrijk
Neushoorn
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Cultuurschuur
Monster
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
18:30
Little Devil
Tilburg
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
C.C Warenar
Wassenaar
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Flux
Zaandam
Figi Theater
Zeist
20:00
De Weverij
Zierikzee
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Meester
Almere
19:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Cinetol
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
10:15
Bimhuis
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
donderdag 25 oktober 2018
Joost
Effenaar, Eindhoven
20:00
Maestro Jules Onthult - Mozart Symfonie nr. 40
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Attila / Eskimo Callboy
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Analogues
ATLAS Theater, Emmen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Master drummers of Burundi
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Millionaire
Vera, Groningen
20:00
Elius Inferno & The magic Octagram
Simplon, Groningen
20:00
Live@ LOLA: Tom Holliston (Nomeansno) - Selina Martin - Cashmyra
LOLA050, Groningen
20:00
Burgerkill + Deadsquad + Insanity
Simplon, Groningen
My Baby
De Oosterpoort, Groningen
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
18:30
The Devils
Patronaat, Haarlem
12:30
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Celine Weerts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Ten Times A Million
Vorstin, Hilversum
18:00
Frisse Duyck: Cookhouse / To Be We
Duycker, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Memphis Maniacs
De Spot, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Kathryn Claire / The Lasses
Cultuurschuur, Monster
Raphael Saadiq
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lakshmi - Adem
Lindenberg Theater, Nijmegen
The Skatalites
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
20:00
The Bluebirds
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Kamaal Willams
LantarenVenster, Rotterdam
Kamaal Williams
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Amber Arcades
Rotown, Rotterdam
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Mylou Frencken
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marmozets
013, Tilburg
18:30
Diamond Head
Little Devil, Tilburg
23:00
No Hits No Glory
EKKO, Utrecht
20:30
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
20:15
Ugly God
TivoliVredenburg, Utrecht
Causes
De Helling, Utrecht
Club 3voor12/Utrecht met Alec Todd + 2
dB's, Utrecht
Per Gessle
TivoliVredenburg, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Wende Snijders - Mens
Grenswerk, Venlo
20:15
Simon & Garfunkel Acoustic
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman van Veen - Een Muzikale Show
De Maaspoort, Venlo
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
AZIZA
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Leif de Leeuw Band
De Flux, Zaandam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
20:00
Leonie Meijer - Hier.
De Weverij, Zierikzee
20:30
Bill Evans / Simon Phillips
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rob Klerkx & the Secret
Hedon, Zwolle
20:30
Blacklight Beerpong
Hedon, Zwolle
vrijdag 26 oktober 2018
20:00
Edwin Evers Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Wende Snijders - Mens
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ash Code / Heliophile / Lifeless Past / Stuck Between
De Meester, Almere
20:00
Ash Code
De Meester, Almere
19:00
The Doors in Concert
P60, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
London's Burning: Kakkmaddafakka / The Garden
Paradiso, Amsterdam
22:00
Garrett T. Caps
Q-Factory, Amsterdam
21:00
The Bones Of J.R Jones
Q-Factory, Amsterdam
20:30
EIVØR
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Alexander Hacke / David Eugene Edwards
Tolhuistuin, Amsterdam
Aaron Parks / Dhafer Youssef
Meervaart, Amsterdam
20:00
Haytham Safia Qu4rtet
Meervaart, Amsterdam
20:00
Manus Baba
Melkweg, Amsterdam
20:00
Amber Arcades
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Attila / Eskimo Callboy
Melkweg, Amsterdam
19:00
Burgerkill
Melkweg, Amsterdam
18:30
Scram C. Baby
Cinetol, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
10:15
Roel Dieltiens
Bimhuis, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Mac DeMarco
De Roma, Antwerpen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Analogues
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Vriendenfeest
Gigant, Apeldoorn
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Paul de Munnik
Posttheater, Arnhem
20:30
Popronde Arnhem
Luxor Live, Arnhem
20:00
Popronde Met: Van Common + Moon Moon Moon
Willemeen, Arnhem