Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
De Meerpaal
Dronten
15:30
Azotod
De Meern
14:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Muziekcafé Elpee
Deinze
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:15
Hedon
Zwolle
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Woetsjtok
Brunssum
20:00
De Peppel
Zeist
19:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Anna theater
Helmond
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Lebuinuskerk
Deventer
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater De Boerderij
Huizen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Fort33
Leusden
21:00
Cacaofabriek
Helmond
23:30
Vera
Groningen
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Kennemer Theater
Beverwijk
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
01:00
Dieka
Markelo
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Agora Theater Druten
Druten
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
10:15
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
P60
Amstelveen
Effenaar
Eindhoven
23:00
De Spot
Middelburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:15
Beauforthuis
Austerlitz
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
BREStheater
Brielle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Parktheater
Eindhoven
20:00
Kulturhus
Ruurlo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Amer
Amen
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Zinder
Tiel
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Nijend 24
Anderen
De Smeltkroes
Maarheeze
zaterdag 27 oktober 2018
18:00
BZB
De Meerpaal, Dronten
15:30
BZB
Azotod, De Meern
14:00
Cello Octet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Chalice
Muziekcafé Elpee, Deinze
Christof van der Ven
Bibelot, Dordrecht
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Crystal Dream U2 Experience
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Damien Escobar
Bitterzoet, Amsterdam
19:15
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
20:15
De Meulezengers / Suzan Seegers - 25 jaor: De Meulezengers blieve verr
De Maaspoort, Venlo
20:00
Def Americans
Woetsjtok, Brunssum
20:00
Dr. Lektroluv
De Peppel, Zeist
19:00
Dragony / Serenity / Temperance / Visions Of Atlantis
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
20:30
Fairport Convention
De Spot, Middelburg
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Metropool, Hengelo
21:00
FEWS
Q-Factory, Amsterdam
Fish
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
FKJ
Botanique, Brussel
20:30
Flip Noorman - De Big One
Rietveld Theater, Delft
20:00
Frank Blueka
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
21:00
Gareth Davis / Oene van Geel/Jacob Lekkerkerker/Alfredo Genovesi
Lebuinuskerk, Deventer
21:00
Go Latin meets Fiesta Deluxe
Melkweg, Amsterdam
20:00
Greta van Fleet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Haagse Popnacht
Paard, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
Herman van Veen - Vanavond
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
In the Woods - A Song Journey Pt. 3: "Love & Loss"
Fort33, Leusden
21:00
Infected - Techno Music Only
Cacaofabriek, Helmond
23:30
Introns
Vera, Groningen
23:00
Jacin Trill
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Veluvine, Nunspeet
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Josef Leimberg / Son Swagga
Doornroosje, Nijmegen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Kayak
Muziekgieterij, Maastricht
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hofpoort, Coevorden
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Level 42
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Little Devil 15 jaar! = Little Devil Allstars + Outlaw Resident
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Blue Carpet Band [UK] - ATGMC
LOLA050, Groningen
20:00
Luka Bloom
De Oosterpoort, Groningen
01:00
Maan
Dieka, Markelo
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
20:15
Malletband Fanfare Aurora Heesch / Pater Moeskroen
C.C. De Pas, Heesch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Martin Fondse Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
10:15
Matt Haimovitz
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
20:30
Memphis Maniacs
P60, Amstelveen
My Baby
Effenaar, Eindhoven
23:00
N8vdN8: Donker dansen
De Spot, Middelburg
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:15
Nacht van de bluesnacht concert
Beauforthuis, Austerlitz
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Nothing, Nowhere
Sugar Factory, Amsterdam
Ólafur Arnalds
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Paul de Munnik
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Peter Beets Trio / Rosanne & Julia Philippens
Kulturhus, Ruurlo
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
20:00
Pieta Brown
De Amer, Amen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Postmen
Zinder, Tiel
20:00
Prog invasion: België
Duycker, Hoofddorp
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
20:00
Racoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Randy Hansen
De Pul, Uden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Rob Lamothe
Nijend 24, Anderen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze