Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
23:30
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Woetsjtok
Brunssum
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zinder
Tiel
20:00
013
Tilburg
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Ahoy
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
16:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
17:30
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Cacaofabriek
Helmond
15:00
Café Camille
Beverwijk
18:00
Café Dens
Spijkenisse
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Corneel
Lelystad
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Flux
Zaandam
15:30
De Flux
Zaandam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
15:30
De Spot
Middelburg
14:30
De Weverij
Zierikzee
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
15:00
EKKO
Utrecht
15:00
Fort Lent
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
15:00
Groene Engel
Oss
12:30
Grounds
Rotterdam
15:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
15:00
Iduna
Drachten
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Lourdeskerk
Scheveningen
Lux
Nijmegen
15:00
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
13:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
P3
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
zaterdag 27 oktober 2018
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Nothing, Nowhere
Sugar Factory, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Dakota, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater de Kappen, Haaksbergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater de Koornbeurs, Franeker
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hofpoort, Coevorden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Paul de Munnik
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
20:15
The Bluebirds
Theater Zinin, Nijverdal
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Spandau Ballet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Winne
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Saint Agnes
V11, Rotterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Veluvine, Nunspeet
23:30
Introns
Vera, Groningen
A Giant Dog
Vera, Groningen
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
20:00
Toni Macaroni & The Swinging Devils
Vorstin, Hilversum
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
20:00
Def Americans
Woetsjtok, Brunssum
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
20:00
Postmen
Zinder, Tiel
zondag 28 oktober 2018
20:00
Spandau Ballet
013, Tilburg
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Druten, Druten
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
My Baby
Annabel, Rotterdam
16:30
Beast From The East: Burgerkill + Insanity + Deadsquad + Pendrak
Baroeg, Rotterdam
20:00
Randy Hansen (US)
Bibelot, Dordrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Ben Wendel Seasons Band
Bimhuis, Amsterdam
Nakhane
Bitterzoet, Amsterdam
17:30
Sweet Mary Jane
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Hats Off To Led Zeppelin
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Stef & Co
Café Camille, Beverwijk
18:00
Familie van Dijk
Café Dens, Spijkenisse
15:00
Progretto
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Yorick van Norden
Corneel, Lelystad
14:15
Drie Dolle Diva's
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
21:00
Nick Moss
De Flux, Zaandam
15:30
Judy Blank
De Flux, Zaandam
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Analogues
De Maaspoort, Venlo
Luka Bloom
De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:30
Luka Bloom
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Ólafur Arnalds
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Sixties Revolution
De Spot, Middelburg
14:30
Barbara Gogan
De Weverij, Zierikzee
18:00
In Your Honor
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:30
Risha: David Eugene Edwards & Alexander Hacke
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Level 42
Doornroosje, Nijmegen
15:00
PYURE - Tribute to Cohen & Cassidy
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Alpha Blondy & The Solar System
Effenaar, Eindhoven
15:00
Black Earth Festival
EKKO, Utrecht
15:00
Rood Adeo
Fort Lent, Nijmegen
20:00
Serenity
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Wolfendale
Gigant, Apeldoorn
20:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
15:00
Windbroke
Het Witte Kerkje, Terheijden
15:00
Down By Law / I Against I / Vitamin X
Iduna, Drachten
19:00
Gianni Celeste
La Madeleine, Brussel
20:00
The High Kings
Lourdeskerk, Scheveningen
The Preacher Men - Blue
Lux, Nijmegen
15:00
Guus Tangelder BigBand ft. Toon Roos
Luxor Live, Arnhem
Naturally 7
Markant Uden, Uden
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
20:00
Cubicolor
Melkweg, Amsterdam
Blackberry Smoke
Melkweg, Amsterdam
20:00
Robben Ford
Metropool, Hengelo
20:30
The Whiskey Priests
Mezz, Breda
13:00
Bluesroute Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
12:00
Daria van den Bercken
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bombino
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Fairport Convention
Neushoorn, Leeuwarden
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Sophie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
The Animals
P3, Purmerend
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
20:00
Mitch Rivers
Paard, Den Haag