Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
De Peppel
Zeist
23:00
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Door
Dordrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:30
Vera
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Wolbodo
Delft
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Groene Engel
Oss
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:30
Slottuintheater
Zeist
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
15:00
Theater De Lievekamp
Oss
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Hofman
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Zinder
Tiel
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Bel Air Breda
Breda
20:00
De Bakkerij
Castricum
De Kuip
Rotterdam
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Bosuil
Weert
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
13:30
Slottuintheater
Zeist
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:30
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
La Madeleine
Brussel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Cinetol
Amsterdam
zaterdag 01 juni 2019
Mungo Jerry
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
14:30
NDT1 - Sol & Paul XXX
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
New Valley Singers
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
19:30
Nielson
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
19:30
Rahsaan Patterson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rinus Ponsen
Markant Uden, Uden
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rockin' The Blues
013, Tilburg
20:00
Saboah presents: Nicky Manuputty
Capsloc, Capelle aan den IJssel
23:00
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Skunk / VOF De Kunst
Gigant, Apeldoorn
20:00
Slow Magic
Paard, Den Haag
20:00
SpeakEasy
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Stef Bos - Ruimte
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Steffen Morrison
De Peppel, Zeist
23:00
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
The Bruceband - BORN IN THE USA 35th Anniversary
Fluor, Amersfoort
20:30
The Yawpers
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Travis is a tourist
Door, Dordrecht
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel
21:30
Wand
Vera, Groningen
21:00
wave: Palais Ideal + Korinthians (B)
Little Devil, Tilburg
20:30
Wolpop: Fokko + The Wild Bromance
Wolbodo, Delft
23:00
YallahYallah
Merleyn, Nijmegen
20:30
Yellowman
De Casino, Sint-Niklaas
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
19:30
ZES
Melkweg, Amsterdam
19:00
Zoomeravonden - ParHasard
Artis, Amsterdam
zondag 02 juni 2019
16:15
Alcuna Wilds
Gigant, Apeldoorn
16:00
Alexandra Alden
Groene Engel, Oss
19:30
Bad Manners
Melkweg, Amsterdam
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Calefax / Eric Vloeimans
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:30
Coconaff & Friends
Slottuintheater, Zeist
Collabro
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:00
Fantasio - Jacques Offenbach, Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
15:00
Fource
Theater De Lievekamp, Oss
16:00
Hans Eijsackers / Marc Pantus
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:00
I Don't Know How But They Found Me
Melkweg, Amsterdam
19:00
iDKHOW
Melkweg, Amsterdam
15:30
iDKHOW
Melkweg, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Jazzbende: Indifference + DJ Meneer Funkel
Hofman, Utrecht
19:00
Jimi Hendrix
Melkweg, Amsterdam
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
KRS-One
Zinder, Tiel
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Lovell's Blade
Bel Air Breda, Breda
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
ORPHEO Concert - Devion Duo
Theater Kerkrade, Kerkrade
17:30
Paul Carrack
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:00
Pega Loca
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
22:00
Rayana Jay
Paradiso, Amsterdam
20:00
Russian Village Boys
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Seizoensopening
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Shawn James & The Shapeshifters
De Helling, Utrecht
20:30
She Drew The Gun
Cinetol, Amsterdam
20:00
Simon Wright
Blue Collar Hotel, Eindhoven
14:00
Singshop Unplugged
PopEi, Eindhoven
Svartidauði + Tsjuster + Saturnalia + Almyrkvi
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Watch plays Genesis
De Bosuil, Weert
15:00
Triggerfinger
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Triggerfinger
Tolhuistuin, Amsterdam
13:30
Trio Vladimir Shobanov
Slottuintheater, Zeist
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wallows
Paradiso, Amsterdam
White Lies
Patronaat, Haarlem
20:30
Yellowman
Q-Factory, Amsterdam
maandag 03 juni 2019
20:30
Alice Glass
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Animals as Leaders
Rockhal, Esch zur Alzette
23:00
Aries
Melkweg, Amsterdam
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cass McCombs
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Danny Brown
Melkweg, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Iris Penning
De Parel van Zuilen, Utrecht
19:30
IRMA
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jan Keizer & Anny Schilder
AFAS Circustheater, Scheveningen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Judah Friedlander
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:30
Mídia Ninja
Paradiso, Amsterdam
Psychedelic Porn Crumpets
Merleyn, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
San Francisco
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Soirée Des Octaves De La Musique 2019
La Madeleine, Brussel
20:00
Spencer Krug
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 04 juni 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
bene
Cinetol, Amsterdam