Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Metropool
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeMess
Naarden
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
013
Tilburg
Kruisherenkapel
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Fluor
Amersfoort
00:00
Flint
Amersfoort
23:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 01 november 2018
20:15
Petra Stienen / Ragazze Kwartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Human League
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Bluebirds
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Koornbeurs, Franeker
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Garçon Taupe
Simplon, Groningen
Emma Ruth Rundle + Jaye Jayle
Vera, Groningen
20:00
Live at LOLA: Faintest Idea (UK) - K-man & the 45's + 10 To Go!
LOLA050, Groningen
20:00
Alela Diane
De Oosterpoort, Groningen
Monuments / Vola
Patronaat, Haarlem
20:00
Kim Janssen
Patronaat, Haarlem
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Behn Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Weiyin Chen - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Rob Lamothe
Cacaofabriek, Helmond
19:30
Garrett T. Capps
Metropool, Hengelo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Lakshmi - Adem
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Treat + Dark Sky + Jessica Wolf
Oefenbunker, Landgraaf
20:45
Suzan & Freek
Neushoorn, Leeuwarden
Aborted + Cryptopsy + Benighted + Cytotoxin
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Osmonds
Gebr. De Nobel, Leiden
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Paul de Munnik
Koningshof, Maassluis
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Gold Star
Merleyn, Nijmegen
The Pretty Things
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Blaudzun / Luka
Doornroosje, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
New Cool Collective
BIRD, Rotterdam
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Splendid
Rotown, Rotterdam
Vader + Entombed A.D. + The Modern Age Slavery + Hellavista
Baroeg, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
Spinvis - In Werkelijkheid
Agnietenhof, Tiel
20:30
Jeroen Zijlstra / Tjitske Jansen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Headhunterz
013, Tilburg
Pippo Pollina
Kruisherenkapel, Uden
20:30
James Watts
EKKO, Utrecht
20:30
Flip Noorman - De Big One
Werftheater, Utrecht
Marlon Williams
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
Level 42
TivoliVredenburg, Utrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jennie Lena
Grenswerk, Venlo
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Iris Hond - Bewogen
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Procol Harum
Hedon, Zwolle
vrijdag 02 november 2018
The Girl Who Cried Wolf
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:30
Club Guy & Roni en Slagwerk Den Haag: Mechanical Ecstacy - i.s.m Theat
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Crossing Border Den Haag
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Judy Blank
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Chris Ronald Trio
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Kim Janssen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Gare Du Nord
Fluor, Amersfoort
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
23:00
Minitech Recordings
Paradiso, Amsterdam
22:00
Gold Star
Paradiso, Amsterdam
20:30
“While my guitar gently weeps” A tribute to George Harrison
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Yung Internet
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Dinosaur
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tunng
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Nasmak
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jonna Fraser
Melkweg, Amsterdam
20:00
Wicca Phase Springs Eternal
Melkweg, Amsterdam
20:00
Emanuel Gat
Meervaart, Amsterdam
20:00
Noah Slee
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vance Joy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gori Women’s Choir / Katie Melua
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Infloyd
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Dag Van Mime
Meervaart, Amsterdam
St. Paul & The Broken Bones
Melkweg, Amsterdam
19:30
Julian Velard / Kiki Mettler
Sugar Factory, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam