Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Vera
Groningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:45
Merleyn
Nijmegen
Paard
Den Haag
21:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Luxor Live
Arnhem
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Orpheus
Apeldoorn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Molenberg
Delfzijl
Agora Theater Lelystad
Lelystad
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Den heuvel
Alphen
Theater de Schalm
Veldhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Cafe de Pancraat
Heerlen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Dok6
Panningen
Het Klooster
Woerden
AINSI
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Zaantheater
Zaandam
't Rozenknopje
Eindhoven
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
De Muze
Noordwijk
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
C.C. Stroud
Putten
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Munttheater
Weert
Theater de Koornbeurs
Franeker
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Meerpaal
Dronten
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
woensdag 14 november 2018
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
School's out
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:15
Opendag Salsalessen + Salsacafé
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Ares
Trix, Antwerpen
19:30
James Brandon Lewis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ali B
Theater De Leest, Waalwijk
The Decemberists
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Four Tops / The Temptations
AFAS Live, Amsterdam
Young Gun Silver Fox
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
SYML
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Parquet Courts
Paradiso, Amsterdam
20:00
Racoon
Scheldetheater, Terneuzen
Car Seat Headrest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nothing But Thieves
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Melkweg, Amsterdam
Glenn Hughes
Metropool, Hengelo
20:00
Johan Derksen - Keeps The Blues Alive
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dans Dans
Muziekgieterij, Maastricht
Samsara Blues Experiment
Melkweg, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Zoutmus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Donny Benét
Paard, Den Haag
20:00
Sari Schorr
Spirit of 66, Verviers
20:00
Yellow Eyes
dB's, Utrecht
20:00
Stuttgarter Kammerorchester
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tino Martin
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Fureys
De Cammeleur, Dongen
20:15
Flip Noorman - De Big One
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Dok6, Panningen
20:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Paard, Den Haag
20:30
Jazzmeia Horn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Het Zesde Metaal
Luxor Live, Arnhem
20:30
Terence Blanchard E-Collective
Bimhuis, Amsterdam
Maribou State
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
The Dire Straits Experience
Musis, Arnhem
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Zienema: Tehran Taboo
Vera, Groningen
20:30
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort
20:30
de Roovers & Muziektheater Transparant - Het bezoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:45
Baba Commandant + Senyawa
Merleyn, Nijmegen
Beechwood
Paard, Den Haag
21:00
Escobar Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
21:00
The mudd
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Don McGlashan
Luxor Live, Arnhem
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 15 november 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Herman van Veen - Vanavond
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
JAGD
Cafe de Pancraat, Heerlen
Paul de Munnik
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Rayen Panday - Fenomeen
Dok6, Panningen
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
Hans Dulfer plays Blues
AINSI, Maastricht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
't Rozenknopje, Eindhoven
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
00:00
The Bootleg Sixties
De Muze, Noordwijk
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Iris Hond - Bewogen
C.C. Stroud, Putten
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meerpaal, Dronten
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam