Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Cammeleur
Dongen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Metropool
Hengelo
18:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:45
Merleyn
Nijmegen
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
LantarenVenster
Rotterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
21:00
Fluor
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
De Duif
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
De Weijer
Boxmeer
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
woensdag 14 november 2018
20:15
The Fureys
De Cammeleur, Dongen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parktheater, Eindhoven
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Drommedaris, Enkhuizen
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Zienema: Tehran Taboo
Vera, Groningen
20:00
SYML
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Yentl en de Boer - Magie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Stuttgarter Kammerorchester
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - Kakmaker
Theater 't Speelhuis, Helmond
Glenn Hughes
Metropool, Hengelo
18:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Dans Dans
Muziekgieterij, Maastricht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Flip Noorman - De Big One
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
20:45
Baba Commandant + Senyawa
Merleyn, Nijmegen
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Dok6, Panningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
School's out
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Young Gun Silver Fox
LantarenVenster, Rotterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Domijnen, Sittard
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Racoon
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Zoutmus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Apostle of Solitude (USA) + King Heavy (CL) + B.S.T. (D)
Little Devil, Tilburg
20:30
de Roovers & Muziektheater Transparant - Het bezoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Jazzmeia Horn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Yellow Eyes
dB's, Utrecht
Car Seat Headrest
TivoliVredenburg, Utrecht
The Decemberists
TivoliVredenburg, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Sari Schorr
Spirit of 66, Verviers
20:00
Ali B
Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Munttheater, Weert
Richard Groenendijk - Om Alles!
Zaantheater, Zaandam
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Martijn Kardol - Bang
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 15 november 2018
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman van Veen - Vanavond
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
21:00
Vennart - Oceansize en British Theatre frontman Mike Vennart
Fluor, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Monokuro / Two and a half Girl - Local the Night
P60, Amstelveen
20:30
Tangarine
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Dan Mangan / Laura Gibson
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Vaudou Game
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Gaye Su Akyol
Q-Factory, Amsterdam
20:30
SuperSonic Jazz
De Duif, Amsterdam
20:30
SuperSonic Jazz
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Eyolf Dale Wolf Valley
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Blanco White
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Beverly Glenn-Copeland
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Tigran Hamasyan
De Duif, Amsterdam
The Decemberists
Paradiso, Amsterdam
Nothing But Thieves
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Super-Sonic Jazz Alternative met Oscar Jerome, Skinny Pelembe, Nabihal
Paradiso, Amsterdam
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
Alex Clare
Melkweg, Amsterdam
Honne
Melkweg, Amsterdam
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Kim Wilde
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Flying Horseman
Luxor Live, Arnhem
20:15
Nielson
Luxor Live, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Beauforthuis, Austerlitz
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Podium Boxtel, Boxtel