Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
N.H. Kerk
Heino
21:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Badhûs
De Westereen
21:30
De Flux
Zaandam
Merleyn
Nijmegen
22:00
P60
Amstelveen
22:30
So What!
Gouda
23:00
013
Tilburg
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Hedon
Zwolle
23:30
Vera
Groningen
Theater De Verbeelding
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
06:00
Sugar Factory
Amsterdam
13:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Metropool
Hengelo
14:30
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
Paard
Den Haag
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
15:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Corneel
Lelystad
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
De Bosuil
Weert
17:00
Grenswerk
Venlo
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Rotterdam
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Patronaat
Haarlem
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vera
Groningen
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Patronaat
Haarlem
Vorstin
Hilversum
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Gigant
Apeldoorn
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Sound Dog
Breda
20:00
Le Forum
Liège
20:00
The Cave
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Bimhuis
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
LOLA050
Groningen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Mezz
Breda
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 17 november 2018
21:00
Steely Fan
N.H. Kerk, Heino
21:00
Hereditary Oxville Horror Night
Meervaart, Amsterdam
21:00
Wieke Rocks
Badhûs, De Westereen
21:30
Abrupt Demise / Dauthuz / Infantry
De Flux, Zaandam
Tusky
Merleyn, Nijmegen
22:00
r_AWunion
P60, Amstelveen
22:30
Lekker Raven Ouwe!
So What!, Gouda
23:00
Vato Gonzalez
013, Tilburg
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
23:00
Ansome / Bas Mooy / Delta Funktionen / Pure
Doornroosje, Nijmegen
23:00
PIÑA
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
LUX ft. ABSTRACT
Hedon, Zwolle
23:00
BoogieNights
Burgerweeshuis, Deventer
Black Sun Empire
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
LUX
Hedon, Zwolle
23:30
Suffering Quota
Vera, Groningen
zondag 18 november 2018
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Agora Theater Druten, Druten
Iris Hond - Bewogen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
06:00
his dark elements
Sugar Factory, Amsterdam
13:00
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
20 Jaar BitterSweet
Metropool, Hengelo
14:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
14:30
Red Herring
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
Nielson
Paard, Den Haag
15:00
The Fureys
Posthuis Theater, Heerenveen
15:00
JW Roy
Oerkroeg Schiller, Aalten
15:00
Petra Berger: A Tribute to Barbra Streisand
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Tangarine
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Politie BigBand Oost-Nederland ft. Do
Luxor Live, Arnhem
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
15:00
Lavalu - Solitary High
Agora Theater Lelystad, Lelystad
15:00
The Chap's Cabin
PopEi, Eindhoven
15:00
Prijswinnende akoestische bluesband Ramblin’ Dog komt naar Midden-Limb
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bob Wayne
Corneel, Lelystad
16:00
Mark Olson
Q-Factory, Amsterdam
16:00
My Darling Clementine
Luxor Live, Arnhem
16:00
Mirage
De Bosuil, Weert
17:00
Bob Dylan Approximately
Grenswerk, Venlo
18:00
BOB
Den Heilige Cornelius, Roermond
18:30
Alex Roeka
Beauforthuis, Austerlitz
Wende Snijders
Theater Rotterdam, Rotterdam
19:00
Engel (NL)
Melkweg, Amsterdam
19:00
Birdpen
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
What Will People Say Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
19:00
LIVE: Gene Taylor Trio (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
Ben Howard
TivoliVredenburg, Utrecht
Danko Jones
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Human League
De Roma, Antwerpen
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
De Pul, Uden
20:00
Tom Misch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Supersuckers
Patronaat, Haarlem
20:00
Ms. Lauryn Hill - The Miseducation Of Lauryn Hill 20Th Anniversary Tou
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Kadavar + Monolord
Vera, Groningen
The Rumjacks
Paard, Den Haag
De Jeugd Van Tegenwoordig
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dan Stuart / Jon Dee Graham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marble Sounds
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Marc O'Reilly
Patronaat, Haarlem
Fools Garden
Vorstin, Hilversum
20:00
Los Van Van
Q-Factory, Amsterdam
20:00
BOT speelt PLAAT
Mezz, Breda
20:00
Austin Miller / Juneville
Gigant, Apeldoorn
Imarhan
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ike Willis / ZAPPATiKA
Sound Dog, Breda
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Le Forum, Liège
20:00
Charm Designer
The Cave, Amsterdam
20:15
Wëreldbänd - Släpstick
Markant Uden, Uden
20:15
John Parish
Doornroosje, Nijmegen
Chicuelo & Marco Mezquida
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Josh Savage
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dana Fuchs
De Spot, Middelburg
20:30
Bill Laurance Project
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
U.S. Girls
EKKO, Utrecht
20:30
Young Gun Silver Fox
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Ghost-Note
BIRD, Rotterdam
21:00
Pete Murray
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Listener
Paard, Den Haag
21:00
Wenne!
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Live at LOLA: We Bless This Mess [Full Band] + Sister May
LOLA050, Groningen
maandag 19 november 2018
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
De Kleine Komedie, Amsterdam
As It Is
Melkweg, Amsterdam
Mansionair
Melkweg, Amsterdam
19:00
Kedi Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
19:00
Quiz’m
Mezz, Breda
Cowboy Junkies
Paard, Den Haag
19:30
The Frights
Melkweg, Amsterdam
Ben Howard
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pete Murray
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kandace Springs
Tolhuistuin, Amsterdam