Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Sugar Factory
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
21:30
Vorstin
Hilversum
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
17:00
013
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
13:30
Baroeg
Rotterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Capitole
Gent
15:00
CHV Noordkade
Veghel
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
De Bosuil
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:30
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Stenge
Heinkenszand
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:00
EKKO
Utrecht
15:00
Gemeenschapshuis Oos Heem
Koningsbosch
20:00
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Groene Engel
Oss
12:30
Grounds
Rotterdam
Hedon
Zwolle
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Kerk Beets
Beets
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Le Forum
Liège
Lux
Nijmegen
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
19:00
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 24 november 2018
20:00
Boomdabash
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Maître Gims
Rockhal, Esch zur Alzette
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schaffelaartheater, Barneveld
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nashville comes to Holland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lavalu - Solitary High
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Engel (NL)
Simplon, Groningen
20:00
Roodkopje x Encore
Simplon, Groningen
20:00
Lipstick
Spirit of 66, Verviers
20:00
Rock the Opera
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Jacqueline Govaert
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Leif de Leeuw Band
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kero Kero Bonito
Sugar Factory, Amsterdam
00:00
Motion w/ Nicolas Lutz
Sugar Factory, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Mambo Kurt / Probation / The Invict
The Jack, Eindhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Pand, Gorinchem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Spruijt & Opperman - Zij en ik
Theater Berkelland, Eibergen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Van Dik Hout - Het beste van
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tangarine
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Racoon
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Leafs / Wally A$M
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jacob Banks
TivoliVredenburg, Utrecht
Oi Va Voi
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
AK/DK
V11, Rotterdam
The Avonden
Vera, Groningen
21:00
Marc O'Reilly
Vera, Groningen
21:30
(HED) Planet Earth
Vorstin, Hilversum
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Soup + A Liquid Landscape
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Oscar & The Wolf
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 25 november 2018
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
013, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Marco Borsato
Ancienne Belgique (AB), Brussel
13:30
Dutch Doom Days XVII
Baroeg, Rotterdam
18:30
Tangarine
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Jeff 'Tain' Watts Trio Ft. Kurt Rosenwinkel
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jeff 'Tain' Watts Trio / Kurt Rosenwinkel
Bimhuis, Amsterdam
The Night Flight Orchestra
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Rock the Opera
Capitole, Gent
15:00
Get Back 2
CHV Noordkade, Veghel
14:15
High-tea concert
D' Engelenburgh, Fijnaart
Steve Harley & Cockney Rebel
De Bosuil, Weert
20:15
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:30
Sinterklaasspektakel | 3+ - Showorkest Harmonie Fortissimo
De Maaspoort, Venlo
Douwe Bob - The Shape I’m In Tour
De Oosterpoort, Groningen
15:00
The Fureys
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Oi Va Voi
Doornroosje, Nijmegen
Profanatica / Rotting Christ / Watain
Doornroosje, Nijmegen
Aborted
Dynamo, Eindhoven
15:00
Simon & Garfunkel Acoustic - Sounds of Silence
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:00
Signaal
EKKO, Utrecht
15:00
Frans Pollux
Gemeenschapshuis Oos Heem , Koningsbosch
20:00
The Tannahill Weavers
Gigant, Apeldoorn
16:15
Alec Todd
Gigant, Apeldoorn
20:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
Ferocious Dog
Hedon, Zwolle
15:00
Popkelderpresentatie
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Four Roses Bourbon & Blues
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kerk Beets, Beets
Jethro Tull
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lil Pump
La Madeleine, Brussel
20:00
Nana Mouskouri
Le Forum, Liège
Hans Dulfer plays Blues
Lux, Nijmegen
20:30
Wende Snijders - Mens
Luxor Live, Arnhem
19:30
J.P. Harris & The Tough Choices
Luxor Live, Arnhem
Within Temptation
Martiniplaza, Groningen
19:00
Taxi Teheran Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam