Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Markant Uden
Uden
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Patronaat
Haarlem
21:30
De Flux
Zaandam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Klooster Oude Noorden
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Altstadt
Eindhoven
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:30
Hedon
Zwolle
Jacks Music Bar
Zwolle
20:00
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
20:00
Capitole
Gent
23:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
EM2
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Patronaat
Haarlem
Diligentia
Den Haag
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
De Eendracht
Gemert
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
013
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Zwaan
Uitgeest
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Musis
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Idea
Soest
Podium Hoge Woerd
De Meern
18:00
Oma Ietje
Amsterdam-Zuidoost
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater de Kampanje
Den Helder
Willemeen
Arnhem
20:00
De Amer
Amen
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Simplon
Groningen
Parkgebouw
Rijssen
De Kunstgreep
Oostzaan
Paradiso
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Podium 104
Beverwijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
So What!
Gouda
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
22:00
Vera
Groningen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Gigant
Apeldoorn
vrijdag 30 november 2018
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Gifter - afscheidsshow
Groene Engel, Oss
21:00
Golden Earring
Markant Uden, Uden
20:30
Gruppo Sportivo
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
22:30
Handsome Harry & the Hummingbirds
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Dulfer plays Blues
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Harde Pappies: MocroManiac a.k.a. ManiBaby + Pietju Bell
Patronaat, Haarlem
21:30
Hausmagger / KNARS
De Flux, Zaandam
19:30
Headhunters
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Helena Hall
Klooster Oude Noorden, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Het StreekTheater - Alling mar zakelik!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Het StreekTheater - Alling mar zakelik!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
iPendejo!
Altstadt, Eindhoven
00:00
Iris Hond - Bewogen
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
ISH Dance Collective - Listen Up!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:30
JAGD
Hedon, Zwolle
JAGD
Jacks Music Bar, Zwolle
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Flint, Amersfoort
20:00
Jasper Steverlinck
Capitole, Gent
23:30
Jeroen van Koningsbrugge
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimi Hendrix by The Tightropes
EM2, Groningen
23:00
Joachim Pastor / N'to / Stereoclip / Worakls
Doornroosje, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan
Patronaat, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Het Musiater, Zevenaar
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
De Eendracht, Gemert
20:15
Jurgen Burdorf / Richard Hallebeek / Simone Croes
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Chassé Theater, Breda
20:30
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kittiwake
Paard, Den Haag
20:00
Kompleks Metal Fest
Kompleks, Heerhugowaard
Kreator
013, Tilburg
20:15
Lakshmi - Adem
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Lavalu - Solitary High
De Zwaan, Uitgeest
21:00
Leafs
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Kennemer Theater, Beverwijk
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
Musis, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lucky Fonz III
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Schaffelaartheater, Barneveld
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Kardol - Bang
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Idea, Soest
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
18:00
Matteo Myderwyk / Soultrash
Oma Ietje, Amsterdam-Zuidoost
20:00
MC50
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Melk & Dadels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Memphis Maniacs
Corneel, Lelystad
20:00
Micah P. Hinson
Burgerweeshuis, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
Naglfar (swe) + Schammasch (ch) + Anomalie (at) Exclusieve Nl Show
Willemeen, Arnhem
20:00
Nathan Bell
De Amer, Amen
Nielson
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Nina June
Simplon, Groningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Watson
Paradiso, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Paul de Munnik
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Murphy
Nieuwe Nor, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Philip Catherine/Bert Joris & West Coast Big Band
Bimhuis, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rilan & The Bombardiers
Podium Victorie, Alkmaar
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Rock & Blues Night
Podium 104, Beverwijk
20:00
Rootsriders - Marley Meets The 60's
Effenaar, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
Roxeanne Hazes
So What!, Gouda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
22:00
Saintseneca
Vera, Groningen
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Het Klooster, Woerden
20:00
Splendid
Melkweg, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Omval, Diemen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Stoma, Vexation, Marching Through
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Suzan & Freek
Gigant, Apeldoorn