Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:30
Simplon
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Podium 't Beest
Goes
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
Mezz
Breda
19:30
Maassilo
Rotterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Islemunda
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
21:00
Hedon
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
21:00
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
Dok6
Panningen
00:00
DNK
Assen
20:30
De Spot
Middelburg
De Roma
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
donderdag 29 november 2018
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
20:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Dulfer plays Blues
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thomas Azier
Sugar Factory, Amsterdam
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jacqueline Govaert
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:30
Jellephant & the Phantoms
Simplon, Groningen
Nashville comes to Holland
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Peter van Rooijen & band
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Columbine
Rockhal, Esch zur Alzette
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Desert Mountain Tribe
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
20:00
Gare Du Nord / Inge van Calkar
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Leif de Leeuw Band
Podium 't Beest, Goes
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
20:00
Het StreekTheater - Alling mar zakelik!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Watson
Paradiso, Amsterdam
20:30
Boo!
P60, Amstelveen
20:00
The Sore Losers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:45
The Overslept - Signals Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
M-Town Reggae presents: Anthony B
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
Splendid
Mezz, Breda
19:30
Jungle By Night
Maassilo, Rotterdam
20:15
Gruppo Sportivo
Luxor Live, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jungle By Night
LantarenVenster, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
The Bluebirds
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
20:30
Lera Lynn
Het Zonnehuis, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Klooster, Woerden
21:00
Tim Knol
Hedon, Zwolle
19:45
De Dijk
Hedon, Zwolle
21:00
Suzan & Freek
Grenswerk, Venlo
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Gigant, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Jiri11
EKKO, Utrecht
Johan
Effenaar, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
DNK, Assen
20:30
Sven Hammond
De Spot, Middelburg
Maaike Ouboter
De Roma, Antwerpen
20:00
Blaudzun
De Pul, Uden
20:00
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Meenthe, Steenwijk
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Frenzy
dB's, Utrecht
21:00
Triptides
Cul de Sac, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Pagan
Cinetol, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel