Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Simplon
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
22:00
The Jack
Eindhoven
00:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Bibelot
Dordrecht
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Grounds
Rotterdam
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
Metropool
Hengelo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
22:00
RAI Theater
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Spot
Middelburg
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Rotown
Rotterdam
Theater De Boerderij
Huizen
21:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Paard
Den Haag
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater Zinin
Nijverdal
De Helling
Utrecht
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
GC de Oude Pastorij
Essen
00:00
Singer Theater
Laren
19:00
Paard
Den Haag
18:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
DE Studio
Antwerpen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
22:00
De Peppel
Zeist
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
P3
Purmerend
21:00
Melkweg
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Der AA-Kerk
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Het Diekhuus
Middelharnis
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Theater Concordia
Enschede
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
N9
Eeklo
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
vrijdag 18 oktober 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Sioen plays Graceland
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Sean Koch
Simplon, Groningen
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ruud Fieten - EP Release
Hedon, Zwolle
20:00
Rowwen Heze
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Rosa Spruit
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Rod Picott
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
22:00
Rocktober presents: Doganov + support
The Jack, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Raphael Saadiq
Doornroosje, Nijmegen
21:00
prodigy XL
Bibelot, Dordrecht
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
19:30
Patricia Van Haastrecht
Luxor Live, Arnhem
21:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Grounds, Rotterdam
21:30
On The House: Heavy!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Omnium Gatherum
Baroeg, Rotterdam
20:00
O'G3NE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Naturally 7
Schouwburg Hengelo, Hengelo
My Propane
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
Motorpsycho
Metropool, Hengelo
20:30
Mind2Mode
Spirit of 66, Verviers
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
MeisjeDjamila
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Posttheater, Arnhem
22:00
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Lindenberg Theater, Nijmegen
23:00
Markus Schulz
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater RhederArt, Dieren
21:00
Mark Foggo
Little Devil, Tilburg
20:00
Marike Jager
De Spot, Middelburg
Maaike Ouboter
ATLAS Theater, Emmen
20:00
LudoWic / YAN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Drunken Dolly, Flannery, Whatever’s Left
LOLA050, Groningen
Lisa Lois Sings Adèle
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Left of the Dial
Rotown, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
Theater De Boerderij, Huizen
21:30
Laguna
De Zwerver, Oostende
20:30
Kuenta I Tambu
Paradiso, Amsterdam
20:00
Koba Lad
La Madeleine, Brussel
20:00
KO KO MO
De Bosuil, Weert
KNARS
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Kerri Powers / Mercy John
Paard, Den Haag
19:15
Kenny B
Podium Victorie, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zinin, Nijverdal
Jon Allen
De Helling, Utrecht
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
jasper van ’t Hof
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Jan Hautekiet / Johan Braeckman / Rick de Leeuw
GC de Oude Pastorij, Essen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Singer Theater, Laren
19:00
Iris Hond
Paard, Den Haag
18:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Ilse DeLange
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
20:15
Hehobros
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Hantrax
DE Studio, Antwerpen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
G.Love
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Molenberg, Delfzijl
22:00
Flavium
De Peppel, Zeist
Fischer-Z
TivoliVredenburg, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Drivin' N' Cryin'
Het Bolwerk, Sneek
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Diggy Dex
Gigant, Apeldoorn
20:00
Dennis van Aarssen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Def Americans
De Maaspoort, Venlo
20:15
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Diligentia, Den Haag
De Patrizanen - Het leven an sich
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Tuin, Leusden
20:30
De Dijk
P3, Purmerend
21:00
Dave Clarke Presents: DVS1 / Luke Slater / Paula Temple a.o.
Melkweg, Amsterdam
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniel Lohues / Holland Baroque
Der AA-Kerk, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Daan Boom - De Eerste
Het Diekhuus, Middelharnis
18:30
Colin Benders
Melkweg, Amsterdam
20:00
Clearwater Creedence Revival
Iduna, Drachten
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Concordia, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Charlie & The Lesbians
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Chance Mccoy / Johnny Irion
N9, Eeklo
20:00
Celtic Woman
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Cairo
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Black-Bone
Altstadt, Eindhoven