Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Simplon
Groningen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
't Mosterdzaadje
Santpoort-Noord
20:30
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:15
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Biebob
Vosselaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
23:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Merksem
Merksem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Café Wilhelmina
Eindhoven
Caserne Fonck
Liège
Cultuurcentrum GO
Leerdam
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Bosuil
Weert
De Domijnen
Sittard
De Helling
Utrecht
00:00
De hoogte
Winsum
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Roma
Antwerpen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
donderdag 13 december 2018
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paard, Den Haag
20:00
Altın Gün
Paard, Den Haag
Hooverphonic
Paard, Den Haag
20:00
Kruder & Dorfmeister
Paradiso, Amsterdam
Yevgueni
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jacqueline Govaert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
The African Mamas - Christmas under African Skies
Parktheater, Eindhoven
20:00
Chase Atlantic
Patronaat, Haarlem
19:00
Max Meser
Patronaat, Haarlem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Claw Boys Claw
Podium Victorie, Alkmaar
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Cronin
Q-Factory, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
S.C.C. De Enck, Oirschot
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tangarine
Schouwburg Venray, Venray
20:00
The Hubschrauber
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
NMTH Presents: Money & The Man, Grim Tim & Black Operator
Sugar Factory, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Racoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Kom, Nieuwegein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Lavalu - Solitary High
Theater Hof 88, Almelo
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
20:00
Ellen ten Damme - Paris – Berlin
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Deng Boy
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Ikarai
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
Nina Simone by Sabrina Starke & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
Tolhuistuin, Amsterdam
Nielson
Trix, Antwerpen
20:30
Bull / Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Vera, Groningen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mariah Carey
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 14 december 2018
20:00
James Oesi
't Mosterdzaadje, Santpoort-Noord
20:30
Leafs
013, Tilburg
20:00
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bløf
Ahoy, Rotterdam
20:30
Canshaker Pi / Charlie & The Lesbians
Altstadt, Eindhoven
20:00
Sheppard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Mick Wilson - Solo
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford And Sons
Bibelot, Dordrecht
20:00
Brandstof Live!: Rempejek
Bibelot, Dordrecht
20:00
Grandmaster Flash
Bibelot, Dordrecht
Vandenberg's Moonkings
Biebob, Vosselaar
20:30
Ziv Ravitz trio ft. Will Vinson & Nir Felder
Bimhuis, Amsterdam
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
23:30
Hot Stuff
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Kraak & Smaak
Burgerweeshuis, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Harlem Gospel Choir
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
20:30
Jasper Steverlinck
Cacaofabriek, Helmond
Paceshifters
Café Wilhelmina, Eindhoven
Hooverphonic
Caserne Fonck, Liège
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Tusky
De Helling, Utrecht
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
De hoogte, Winsum
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nielson
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Bizzey / The Partysquad
De Pul, Uden
20:00
Charlotte Gainsbourg
De Roma, Antwerpen
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
20:30
Postmen
De Spot, Middelburg
20:30
Braaknoot Ensemble / Mauro Pawlowski
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft