Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
StudioGonz
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Spirit of 66
Verviers
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rotown
Rotterdam
21:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:15
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Poppodium Volt
Sittard
20:00
PopEi
Eindhoven
Podium Neede
Neede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Paleis 12
Brussel
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
17:00
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Orpheus
Apeldoorn
11:00
Orpheus
Apeldoorn
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Klein Theater Ons Huis
Dinxperlo
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
J.C. De Klinker
Aarschot
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
00:00
Het spectrum
Schijndel
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Podium
Hoogeveen
19:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
13:30
Hedon
Zwolle
11:00
Hedon
Zwolle
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fluor
Amersfoort
00:00
Figi Theater
Zeist
18:00
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Duycker
Hoofddorp
DRU Industriepark
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
20:30
Der Aa-theater
Groningen
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Spot
Middelburg
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Onderbroek
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
zaterdag 26 oktober 2019
Best of... Ton Kas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
South African Roadtrip
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Wëreldbänd - Släpstick
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Schalm, Veldhoven
Henk Poort en de Helden
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
The Fortunate Sons
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Rocktober presents: Stoneland + Codfish
The Jack, Eindhoven
20:15
Crazy Piano's
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
shuulak
StudioGonz, Gouda
20:15
Dutch Eagles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Lil Kleine
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Gallows Pole / Laurent Rieppi
Spirit of 66, Verviers
00:00
Howard Komproe - Life On Stage
Spant!, Bussum
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Jim van der Zee - Starting The Engine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
S.C.C. De Ruchte, Someren
Husky Loops
Rotown, Rotterdam
21:30
Bon Entendeur
Rockhal, Esch zur Alzette
21:15
John Cooper Clarke
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
Tim Vantol
Poppodium Volt, Sittard
20:00
NOWA
PopEi, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Neede, Neede
20:00
Alder & Ash
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Concert: Uchronia
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Star Wars in Concert
Paleis 12, Brussel
Nouvelle Vague
Paard, Den Haag
A Certain Ratio
Paard, Den Haag
17:00
20 JAAR K3
Orpheus, Apeldoorn
14:00
20 JAAR K3
Orpheus, Apeldoorn
11:00
20 JAAR K3
Orpheus, Apeldoorn
20:45
3J'S
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
JazzLab Session: Tribute to Blue Note Records
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
Maarten Hogenhuis Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
My Propane
Mezz, Breda
De Dijk
Mezz, Breda
21:00
Indian Askin
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Moonspell
Metropool, Hengelo
Heavy Lungs
Merleyn, Nijmegen
Adam Green
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dave
Melkweg, Amsterdam
19:30
Karsu
Melkweg, Amsterdam
20:30
Cry Me A River
Markant Uden, Uden
20:00
Wille & the Bandits
Manifesto, Hoorn
20:00
Diggy Dex
Maassilo, Rotterdam
20:00
LD 16 jaar! live Little Devil Allstars + Outlaw Resident
Little Devil, Tilburg
20:00
Lacrim
La Madeleine, Brussel
20:00
Umberto Tozzi
Koninklijk Circus, Brussel
Kasper van Kooten - Speeltijd
Klein Theater Ons Huis, Dinxperlo
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Cathubodua
J.C. De Klinker, Aarschot
20:15
Charly Luske - The story of George Michael
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Tangarine - Uiteen
Hoftheater, Raalte
20:30
Echo Collective plays Jóhann Jóhannsson
Het Zonnehuis, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het spectrum, Schijndel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Mark Foggo's Skasters
Het Podium, Hoogeveen
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Het Klooster, Woerden
20:00
Dr. Love dance classic night
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Hedon Zwaar Heavy Metal Edition
Hedon, Zwolle
13:30
Dirk Scheele
Hedon, Zwolle
11:00
Dirk Scheele
Hedon, Zwolle
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
HAL60, Roelofarendsveen
20:00
Ilse DeLange
Goudse Schouwburg, Gouda
Cesar Zuiderwijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Michael Prins
Gigant, Apeldoorn
21:00
Top 100 Live
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Fluor, Amersfoort
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Figi Theater, Zeist
18:00
Black Earth Festival
EKKO, Utrecht
Duncan Laurence
Effenaar, Eindhoven
20:00
Lotte Walda
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Damian Wilson
Duycker, Hoofddorp
Enge Buren - BASTA!
DRU Industriepark, Ulft
23:00
WTF Halloween: Killer Hertz + TC + J-Majik + Mandidextrous
Doornroosje, Nijmegen
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
DNK, Assen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:30
Mercy John
Der Aa-theater, Groningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
De Weijer, Boxmeer
20:00
Supersister
De Spot, Middelburg
21:00
Kenny B
De Peppel, Zeist
21:00
Beesus / RRRags
De Onderbroek, Nijmegen
20:15
The Legends - Swingin' in New Orleans
De Maaspoort, Venlo