Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Corneel
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
't Ukien
Kampen
11:00
Luxor Live
Arnhem
Flint
Amersfoort
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
13:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
23:00
Vorstin
Hilversum
19:00
La Madeleine
Brussel
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Karoessel
Geleen
Noorderkerk
Sneek
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Het Bolwerk
Sneek
Metropool
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Mezz
Breda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
De Maaspoort
Venlo
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Kunstcafé de Oude School
Warmond
16:00
Vorstin
Hilversum
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Café De Bieb
Den Haag
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
14:15
Beurs van Berlage
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Markant Uden
Uden
17:00
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
12:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Het Lichthuis
Haarlem
15:00
Café d’Oranjeboom
Velp
20:15
Diligentia
Den Haag
12:45
Hedon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
14:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Gigant
Apeldoorn
15:00
De Oude Veiling
Aalsmeer
20:00
Q-Factory
Amsterdam
15:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:00
Mezz
Breda
zaterdag 15 december 2018
Tim Akkerman sings The Boss
Paard, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Tim Knol
Corneel, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Top 2000 Live
't Ukien, Kampen
11:00
Top 2000 Popkoren contest
Luxor Live, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
19:00
Véras Fawaz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Voltage: Tom Petty tribute
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
18:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
13:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
19:30
Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
23:00
Zer00's Heroes
Vorstin, Hilversum
zondag 16 december 2018
19:00
3T
La Madeleine, Brussel
Alex Roeka - En toen ineens
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
Árstíðir
Noorderkerk, Sneek
20:30
Árstíðir
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Árstíðir in de Noorderkerk
Het Bolwerk, Sneek
Austin Lucas
Metropool, Hengelo
20:00
Behind the music : Spike
Paard, Den Haag
15:00
BRUUT!
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Charl Delemarre / The Cosmic Carnival / The Magic Mumble Jumble
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chèvremonts Mannenkoor 1912 - Kerstconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
De Kift
Mezz, Breda
20:00
De Liedjes van Harry Bannink
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Delinquent Habits
Simplon, Groningen
15:00
Dorona Alberti - Käsebrot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
De Dillewijn, Ankeveen
18:30
Fernando Lameirinhas
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater de Schalm, Veldhoven
18:00
Gumbo Kings
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
Hank Von Hell
Melkweg, Amsterdam
20:00
Harlem Gospel Choir
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:00
Harvest Moon
CHV Noordkade, Veghel
I Against I
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
19:00
Imminence
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ingested + Extermination Dismemberment
Gebr. De Nobel, Leiden
15:30
Iris Penning
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
Jacqueline Govaert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jamai
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Jazzperados
Kunstcafé de Oude School, Warmond
16:00
John The Revelator
Vorstin, Hilversum
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Joost van Schaik / Matheus Nicolaiewesky / Rob van Bavel / Tom van Der
Café De Bieb, Den Haag
15:00
Kerstconcert - Viva Classic Live
De Maaspoort, Venlo
20:00
Kovacs
Paradiso, Amsterdam
15:30
Lavalu - Solitary High
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Leonie Meijer - Hier.
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Luke Sital-Singh
Tolhuistuin, Amsterdam
14:15
Magnificat - Bach en Barok
Beurs van Berlage, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mick Wilson (10 CC)
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
17:00
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
Myrkur
013, Tilburg
12:00
Nederlands Jeugd Strijkorkest - American Journey
Paradiso, Amsterdam
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
16:00
Niekse
Cacaofabriek, Helmond
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock-'n-Roll
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Paradiya
Het Lichthuis, Haarlem
15:00
Paul Mulder / Theo Scholten
Café d’Oranjeboom, Velp
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
12:45
Raw Essence Dance Battle
Hedon, Zwolle
Ronnie Flex & Deuxperience Band
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Sarah Fairfield / The Legends / Wiboud Burkens
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sons
Paard, Den Haag
00:00
Tania Kross - Kross2000
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
14:30
The African Mamas - Christmas under African Skies
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
15:00
The Lasses
De Oude Veiling, Aalsmeer
20:00
The Legendary Pink Dots
Q-Factory, Amsterdam
15:30
Vocal Group BANT
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
16:00
Wiebe
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
WÖR
De Oosterpoort, Groningen
maandag 17 december 2018
20:00
A Christmas Carol Concert
Martiniplaza, Groningen
16:15
Bjorn olle album release
Gigant, Apeldoorn
19:30
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Ensiferum / Trio de Facto
Gigant, Apeldoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Harlem Gospel Choir
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
Jaap Boots
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper Steverlinck
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Luwten
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:00
Quiz’m – Top 2000 editie
Mezz, Breda