Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
23:00
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
13:00
Paradiso
Amsterdam
11:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
21:30
Blues/Rock Café Under The Bridge
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
12:45
Hedon
Zwolle
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Kunstcafé de Oude School
Warmond
14:30
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
Café d’Oranjeboom
Velp
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Markant Uden
Uden
14:30
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Noorderkerk
Sneek
14:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
14:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
16:00
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
15:00
Het Lichthuis
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Theater Karoessel
Geleen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
16:00
Café De Bieb
Den Haag
19:00
La Madeleine
Brussel
Mezz
Breda
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Gigant
Apeldoorn
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
14:15
Beurs van Berlage
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 15 december 2018
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
23:00
90's NOW
Gigant, Apeldoorn
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Sonic Jesus
Q-Factory, Amsterdam
20:30
BRUUT!
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Leif de Leeuw Band plays: Allman Brothers Band
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - De oplossing
Meervaart, Amsterdam
20:00
Voltage: Tom Petty tribute
Sugar Factory, Amsterdam
Ray Fuego
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sad Lovers & Giants / Adult.
Melkweg, Amsterdam
Massada
Q-Factory, Amsterdam
The Dawn Brothers
Bitterzoet, Amsterdam
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
19:00
Véras Fawaz
Paradiso, Amsterdam
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
18:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
16:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
13:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
11:00
De grote boze vos & andere verhalen Cinekid
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Daredevils
P60, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
20:00
Barrelhouse
De Amer, Amen
21:30
Boneheadz
Blues/Rock Café Under The Bridge, Alphen aan den Rijn
20:00
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:45
Delinquent Habits
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Cappella Pratensis | Flander Boys Choir
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 16 december 2018
12:45
Raw Essence Dance Battle
Hedon, Zwolle
Alex Roeka - En toen ineens
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:30
Mick Wilson (10 CC)
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Jazzperados
Kunstcafé de Oude School, Warmond
14:30
The African Mamas - Christmas under African Skies
Junushoff Theater, Wageningen
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
15:00
Kerstconcert - Viva Classic Live
De Maaspoort, Venlo
15:00
Paul Mulder / Theo Scholten
Café d’Oranjeboom, Velp
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Harvest Moon
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Liedjes van Harry Bannink
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
TivoliVredenburg, Utrecht
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
14:30
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
Myrkur
013, Tilburg
15:00
BRUUT!
Het Bolwerk, Sneek
Árstíðir
Noorderkerk, Sneek
14:00
Árstíðir in de Noorderkerk
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
LantarenVenster, Rotterdam
18:00
Gumbo Kings
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
Dorona Alberti - Käsebrot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jacqueline Govaert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:30
Vocal Group BANT
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
20:00
Harlem Gospel Choir
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
14:00
Leonie Meijer - Hier.
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Ingested + Extermination Dismemberment
Gebr. De Nobel, Leiden
16:00
Wiebe
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Chèvremonts Mannenkoor 1912 - Kerstconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Tania Kross - Kross2000
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
16:00
John The Revelator
Vorstin, Hilversum
Austin Lucas
Metropool, Hengelo
16:00
Niekse
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
Iris Penning
Huistheater De Steenakker, Haps
15:00
Paradiya
Het Lichthuis, Haarlem
20:30
WÖR
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Delinquent Habits
Simplon, Groningen
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
20:00
Behind the music : Spike
Paard, Den Haag
20:00
Sons
Paard, Den Haag
16:00
Joost van Schaik / Matheus Nicolaiewesky / Rob van Bavel / Tom van Der
Café De Bieb, Den Haag
19:00
3T
La Madeleine, Brussel
De Kift
Mezz, Breda
18:30
Fernando Lameirinhas
Beauforthuis, Austerlitz
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
De Dillewijn, Ankeveen
Jamai
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Árstíðir
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Legendary Pink Dots
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Luke Sital-Singh
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Charl Delemarre / The Cosmic Carnival / The Magic Mumble Jumble
Paradiso, Amsterdam
20:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock-'n-Roll
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hank Von Hell
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kovacs
Paradiso, Amsterdam
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
Ronnie Flex & Deuxperience Band
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Imminence
Melkweg, Amsterdam
15:00
Sarah Fairfield / The Legends / Wiboud Burkens
Meervaart, Amsterdam
14:15
Magnificat - Bach en Barok
Beurs van Berlage, Amsterdam
12:00
Nederlands Jeugd Strijkorkest - American Journey
Paradiso, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam