Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Werftheater
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Corneel
Lelystad
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Metropool Enschede
Enschede
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
19:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Fifth|NRE
Eindhoven
De Nieuwe Kerk
Den Haag
21:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Cinetol
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Kreun
Kortrijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Café-Resturant de Vriendschap
Akersloot
19:30
Trix
Antwerpen
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Fluor
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
21:00
V11
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
DNK
Assen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
00:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Spot
Middelburg
18:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Figi Theater
Zeist
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
StudioGonz
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
The Jack
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
013
Tilburg
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:30
Bar de stulp
Renesse
De Maagd
Bergen op Zoom
Café De Meister
Geleen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
PopEi
Eindhoven
Paard
Den Haag
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Mezz
Breda
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
19:30
Metropool
Hengelo
21:00
De Flux
Zaandam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:15
BaronTheater
Opende
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
De Amer
Amen
De Weijer
Boxmeer
vrijdag 25 oktober 2019
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Werftheater, Utrecht
Ezhel
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Spant!, Bussum
20:00
Ensemble Peregrina & Angieszka Budzińska-Bennett - Gesluierd Verlangen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Emmett Tinley
Corneel, Lelystad
23:00
Emilio Bestevez / Optimo / Vincent Steen
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Echo Collective
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Dutch Eagles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Duncan Laurence
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Dripin': Bokoesam / Jiri11 / MCOAD BOYS / S10
Metropool Enschede, Enschede
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
19:30
Diggy Dex
Grenswerk, Venlo
20:00
Dennis van Aarssen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Def Americans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
18:00
De Romeo's
Kursaal Oostende, Oostende
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
20:45
DDW Music Special: Roy Ayers
Fifth|NRE, Eindhoven
Daniel Lohues / Holland Baroque
De Nieuwe Kerk, Den Haag
21:00
Damian Wilson
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Close Talker
Hedon, Zwolle
20:30
Ciao Lucifer
Cinetol, Amsterdam
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Cesar Zuiderwijk
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bummy Boys
EKKO, Utrecht
20:30
Brasero
Spirit of 66, Verviers
20:00
Black Mountain
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Björn Riis
Boerderij, Zoetermeer
Best of... Ton Kas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:30
Altın Gün / YIN YIN
Effenaar, Eindhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Sneek, Sneek
20:30
3J'S
P60, Amstelveen
zaterdag 26 oktober 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yungblud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Y&T
De Kreun, Kortrijk
23:00
WTF Halloween: Killer Hertz + TC + J-Majik + Mandidextrous
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Wille & the Bandits
Manifesto, Hoorn
20:15
Wëreldbänd - Släpstick
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Van Dik Hout
Vorstin, Hilversum
20:00
Umberto Tozzi
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
TRUMANS WATER (USA) + Cold Vein
dB's, Utrecht
21:00
Top 100 Live
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Toontje Lager
Café-Resturant de Vriendschap, Akersloot
19:30
Tinariwen
Trix, Antwerpen
Tim Vantol
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Fluor, Amersfoort
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
21:00
The Murder Capital
V11, Rotterdam
20:15
The Legends - Swingin' in New Orleans
De Maaspoort, Venlo
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
DNK, Assen
20:00
The Fortunate Sons
Theater Berkelland, Eibergen
00:00
Tangarine - Uiteen
Hoftheater, Raalte
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Parktheater, Eindhoven
20:00
Supersister
De Spot, Middelburg
18:00
Star Wars in Concert
Paleis 12, Brussel
20:00
South African Roadtrip
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Figi Theater, Zeist
20:00
Skepta
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
shuulak
StudioGonz, Gouda
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Rocktober presents: Stoneland + Codfish
The Jack, Eindhoven
Rob de Nijs
Zaantheater, Zaandam
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Reignwolf
013, Tilburg
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Portland
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:30
Pearl Ten
Bar de stulp, Renesse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Palm Reader
Café De Meister, Geleen
20:00
O'G3NE
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
NOWA
PopEi, Eindhoven
Nouvelle Vague
Paard, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Bon theater, Medemblik
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:30
My Propane
Mezz, Breda
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
HAL60, Roelofarendsveen
19:30
Moonspell
Metropool, Hengelo
21:00
Mokerslag
De Flux, Zaandam
20:30
Michael Prins
Gigant, Apeldoorn
20:30
Mercy John
Der Aa-theater, Groningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
BaronTheater, Opende
20:00
Max Meser Group
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Martyn Joseph
De Amer, Amen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
De Weijer, Boxmeer