Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Meester
Almere
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
P60
Amstelveen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
JC Vizit
Antwerpen
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
19:00
La Madeleine
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Omval
Diemen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
21:30
The Jack
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
00:00
De Reggehof
Goor
20:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Simplon
Groningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Vorstin
Hilversum
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Perron-3
Rosmalen
21:00
Grounds
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
vrijdag 21 december 2018
20:00
Undiscovered Covers / SiSoSesSies
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
John Williams
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Soul Party: Lucretia sings Gladys
De Meester, Almere
20:30
Vandenberg's Moonkings
Fluor, Amersfoort
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Carach Angren / The Monolith Deathcult
P60, Amstelveen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
DJ St. Paul / Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
22:00
A Night By.. David Vunk
Paradiso, Amsterdam
20:30
Boi Akih + Friends
Bimhuis, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:15
Stanley en de Menzo's - Kerst, Kerster, Kerstst
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Luwten
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bent van Looy
Sugar Factory, Amsterdam
Cypress Hill
AFAS Live, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fresku
JC Vizit, Antwerpen
20:00
Jasper Steverlinck
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Leafs
Trix, Antwerpen
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Claw Boys Claw
Gigant, Apeldoorn
20:30
Kraak & Smaak
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ooostblok
Luxor Live, Arnhem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Kolk, Assen
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Birth of Joy / Death Alley
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kennemer Theater, Beverwijk
Kayak
Mezz, Breda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
19:00
Kery James
La Madeleine, Brussel
Maartje & Kine - Vibrato
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jacqueline Govaert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
20:30
Gare Du Nord
Burgerweeshuis, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
21:00
Bintangs / Julian Sas
Bibelot, Dordrecht
21:00
Handsome Poets en Orange Skyline
Bibelot, Dordrecht
20:00
Brandstof Live: Cynbel
Bibelot, Dordrecht
Johan Goossens - Vlam
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tom Petty & The Heartbrakers by Dave Vermeulen's Voltage
Iduna, Drachten
21:30
Powernap (First Show! ex PPSR, Radio Bikini, GVD) + Raylin
The Jack, Eindhoven
Racoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Danny Vera
Effenaar, Eindhoven
20:30
DeWolff
Podium 't Beest, Goes
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
De Reggehof, Goor
20:00
Hibakusha
So What!, Gouda
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Bokoesam
Simplon, Groningen
Jan Beuving - Rotatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Donnie (NL)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Soweto Gospel Choir
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy In De Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Soul Solution
Vorstin, Hilversum
Anne-Marie Jung - Ram
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
23:00
Luuk van Dijk / Prunk
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Canshaker Pi
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
Kim Janssen
Gebr. De Nobel, Leiden
Green Lizard tribute to the Nineties
Corneel, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Intergalactic Lovers
De Spot, Middelburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
The Veldman Brothers
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Ploegendienst
Merleyn, Nijmegen
19:00
Archspire / Revocation
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
The Bluebirds
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
21:00
YallahYallah
Grounds, Rotterdam
Heel Holland Zingt Hazes Kersteditie
Ahoy, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Old Ditch Riverhoppers
Het Bolwerk, Sneek
Freek de Jonge - De Suppoost
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agnietenhof, Tiel
21:00
KerstborREL: Cornered + Doodskop + Not a Number
Little Devil, Tilburg
Hardstyle Pianist in Concert
013, Tilburg
Within Temptation Extra Show
013, Tilburg
20:00
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Markant Uden, Uden
Nielson
De Pul, Uden
20:30
Love The System
EKKO, Utrecht
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Eyolf Dale Wolf Valley
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Jason Waterfalls
De Helling, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maaspoort, Venlo
20:00
Brasero
Spirit of 66, Verviers
21:00
Coral Springs / Skir
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Ludens, Voorburg