Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cacaofabriek
Helmond
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AINSI
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Pitboel Theater
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
ACU
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
18:45
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Bibelot
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rotown
Rotterdam
woensdag 19 december 2018
Geoff Tate
Cacaofabriek, Helmond
Efe Erdem Quintet & Lady Shaynah
Vorstin, Hilversum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric Vaarzon Morel
Theater De Boerderij, Huizen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Singer Theater, Laren
The Bluebirds
Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Martijn Kardol - Bang
Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Oldenhermanns - UNSEXED
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
EUT
Merleyn, Nijmegen
Patrick Laureij
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Dok6, Panningen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Willem, Papendrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Pitboel Theater, Sittard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Matroesjka - Brainwash
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Nits
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Still Collins - The very best of Phil Collins and Genesis
Markant Uden, Uden
It It Anita
ACU, Utrecht
20:30
DOX & Black sheep can fly - In het hol van de Leeuw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Mensen Zeggen Dingen
EKKO, Utrecht
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lakshmi - Adem
De Maaspoort, Venlo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zaantheater, Zaandam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 20 december 2018
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Green Lizard tribute to the Nineties
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Lisa Lois
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Ploeg Ultimatum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Sounds of Silence - Simon & Garfunkel Acoustic
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Charmless I
Cinetol, Amsterdam
20:30
Kinan Azmeh CityBand
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Nits
De Duif, Amsterdam
20:15
Stanley en de Menzo's
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:00
Spelen voor de GRAP, Vuurwerk editie
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
No Party For Cao Dong
Paradiso, Amsterdam
19:00
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
18:45
Emma Lesuis / Romano Haynes
Melkweg, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Hollands Glorie
Luxor Live, Arnhem
20:30
Lavalu - Solitary High
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Intergalactic Lovers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Patrick Laureij
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Purper - Purper's Passie
Spant!, Bussum
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Veste, Delft
Jacqueline Govaert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
No Fun At All
Paard, Den Haag
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
EUT
Bibelot, Dordrecht
20:15
Martijn Kardol - Bang
Cultura, Ede
Racoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
William Boeva - Reset
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Zomaar Casino
Vera, Groningen
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
00:00
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:45
Birth of Joy / Death Alley
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Home for Supper
Merleyn, Nijmegen
21:00
Doris Nicholas / Dubsteve / Yirkhu
Doornroosje, Nijmegen
Donnie (NL)
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
De Club van Stichting Nieuwe Helden - ID:ME
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Paceshifters
Rotown, Rotterdam