Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Café The Pocket
Katwijk
Chassé Theater
Breda
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
De Amer
Amen
11:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
00:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
15:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:15
LantarenVenster
Rotterdam
10:15
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Martiniplaza
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
00:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
17:00
Orpheus
Apeldoorn
11:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Roodkapje
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
Theater de Mythe
Goes
00:00
Theater De Omval
Diemen
14:30
Theater Gooiland
Hilversum
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
14:30
Theater Sneek
Sneek
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
00:00
van Beresteyn
Veendam
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Amer
Amen
20:30
Fakkelteater
Antwerpen
20:30
Folk in de Wâlden
Oentsjerk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
Q-Factory
Amsterdam
Savelberklooster
Heerlen
00:00
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Schalm
Westwoud
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
zondag 27 oktober 2019
Maaike Ouboter
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
The Cards
Cacaofabriek, Helmond
15:30
The Soviet Space Dogs
Café The Pocket, Katwijk
Tino Martin
Chassé Theater, Breda
15:00
Lapa Loca
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
De Amer, Amen
11:30
Bel Arte Duo - Amuse Concert
De Maaspoort, Venlo
20:00
Maisha
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Bodemschatten
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
15:00
Micheline van Hautem/ Philharmonie Maasniel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Iris Hond Speelt Einaudi
Effenaar, Eindhoven
20:30
Porridge Radio
EKKO, Utrecht
00:00
Mart Hillen In Concert
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
15:00
Hans Elzinga
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
16:15
Tim Dawn
Gigant, Apeldoorn
Forever 27 @ Noorderkerkzaal
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Martyn Joseph
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
The Divine Comedy
Koninklijk Circus, Brussel
15:15
Federico Albanese
LantarenVenster, Rotterdam
10:15
Brigitte Heitzer / Jolene / Rene van Kooten
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Emmett Tinley
Luxor Live, Arnhem
20:00
Roy Orbison / Buddy Holly
Martiniplaza, Groningen
19:30
Myss Keta
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ninja Sex Party
Melkweg, Amsterdam
Moonspell / Rotting Christ
Melkweg, Amsterdam
22:00
Figgie
Merleyn, Nijmegen
20:30
Baba Zula
Mezz, Breda
20:30
De Dijk
Mezz, Breda
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
17:00
20 JAAR K3
Orpheus, Apeldoorn
11:00
20 JAAR K3
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Husky Loops
Paradiso, Amsterdam
Yungblud
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nouvelle Vague
Patronaat, Haarlem
Daniel Lohues / Holland Baroque
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Gionnyscandal
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Raphael Saadiq
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Ada Lea
Roodkapje, Rotterdam
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:00
Flavium
Theater 't Speelhuis, Helmond
15:00
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater de Mythe, Goes
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater De Omval, Diemen
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Theater Gooiland, Hilversum
15:00
Duo Verde
Theater Mozaïek, Zuidlaren
14:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater Sneek, Sneek
16:00
Norma Winstone & Glauco Venier
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dominic Fike
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
The Lasses
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Reignwolf
Trix, Antwerpen
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
van Beresteyn, Veendam
19:00
The Meteors
Willemeen, Arnhem
maandag 28 oktober 2019
20:00
Yungblud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
John Scofield / Jon Cleary
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Tom Segura
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
The Slow Show
Botanique, Brussel
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
De Amer, Amen
20:30
Iris Penning
Fakkelteater, Antwerpen
20:30
Bears Of Legend
Folk in de Wâlden, Oentsjerk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
Metronomy
Melkweg, Amsterdam
20:45
Session Americana
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Theodore
Paard, Den Haag
John Mayall
Q-Factory, Amsterdam
Emmett Tinley
Savelberklooster, Heerlen
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater Concordia, Enschede
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
Charlie Cunningham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Third Eye Blind
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 29 oktober 2019
Emeli Sandé
AFAS Live, Amsterdam
Daniel Lohues / Holland Baroque
Agnietenhof, Tiel
20:00
Yungblud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Roy Orbison / Buddy Holly
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
Wolf & Moon
Cinetol, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sioen Plays Graceland
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
Wëreldbänd - Släpstick
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Martyn Joseph
De Schalm, Westwoud
20:30
Habib Koité & Bamada
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Juan Wauters
EKKO, Utrecht
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Joe Dwet File
La Madeleine, Brussel
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
19:30
Pond
Melkweg, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
20:30
Inter Arma
Merleyn, Nijmegen
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Orpheus, Apeldoorn
Spyro Gyra
Paard, Den Haag
21:00
CorridOr
Paradiso, Amsterdam
Djavan
Paradiso, Amsterdam
Odunsi
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven