Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
De Vredehorst
Hoogeveen
Beatrix Theater
Utrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
19:30
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
19:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
19:30
Little Devil
Tilburg
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
maandag 04 november 2019
Imogen Heap
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bill Bailey
La Madeleine, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jessica Pratt
Kantine Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
20:00
The Gregorian Voices Gregorian meets Pop
De Vredehorst, Hoogeveen
Tino Martin
Beatrix Theater, Utrecht
19:00
As It Is
Baroeg, Rotterdam
dinsdag 05 november 2019
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
20:00
Sway Wild
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
19:30
Lydmor
Trix, Antwerpen
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Charles Lloyd Quintet
TivoliVredenburg, Utrecht
Calexico / Iron & Wine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Cedric Burnside
Rotown, Rotterdam
20:00
The Fabulous Thunderbirds
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Inter Arma
Patronaat, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
19:30
Luistervinken - Arvo Pärt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Julie Bergan
Paradiso, Amsterdam
20:30
Martin Sexton
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Midnight
Paradiso, Amsterdam
Davido
Paleis 12, Brussel
20:30
Ambrose Akinmusire Quartet
Paard, Den Haag
20:00
Six String Sessions XL
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Popa Chubby
Mezz, Breda
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam
Dreamcatcher
Melkweg, Amsterdam
102 Boyz
Luxor Live, Arnhem
20:00
Live at LOLA: Reptilians for Andromeda [TUR] + The Beavers
LOLA050, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Het Klooster, Woerden
20:00
Bluesworld Cafe met Ramblin' Dog
Hedon, Zwolle
19:30
Herman Brood Birthday
Hedon, Zwolle
20:30
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Verte
Diligentia, Den Haag
20:00
Of Monsters and Men
De Roma, Antwerpen
20:30
wooten brothers
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Hehobros
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Velvet Negroni
Cinetol, Amsterdam
20:00
Iris Penning / Stephanie Struijk
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Bombino
BIRD, Rotterdam
20:00
The Vamps
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 06 november 2019
Tino Martin
Zaantheater, Zaandam
20:30
Hanggai
Vera, Groningen
20:00
Concert Helix Trio & Friends Chamber Music Weesp
Van Houtenkerk, Weesp
19:30
girl in red
Trix, Antwerpen
20:30
Christian Scott aTunde Adjuah
TivoliVredenburg, Utrecht
Of Monsters and Men
TivoliVredenburg, Utrecht
Lisa Lois Sings Adèle
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
South African Road Trip (ZAF) - Good Hope
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
O'G3NE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
The Bootleg Eighties Featuring Wild Boys
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Eric Vloeimans
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
The Liza Colby Sound
Spirit of 66, Verviers
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Roméo Elvis
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Sheila E.
Q-Factory, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Ilse DeLange
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Luistervinken - Arvo Pärt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ceremony
Paradiso, Amsterdam
Fontaines D.C.
Paradiso, Amsterdam
Bombino
Paard, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
19:30
Trixie Whitley
Mezz, Breda
PUP
Melkweg, Amsterdam
Daniel Sloss
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sway Wild
Live Stage Marnix, Bennekom
19:30
Tanith
Little Devil, Tilburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sam Fender
La Madeleine, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam