Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:00
ACU
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Boothill Saloon
Amersfoort
00:30
Brouwerij Martinus
Groningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Deurne
Deurne
22:00
Café Knarie
Groningen
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Cinetol
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Velinx
Tongeren
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
EKKO
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Hedon
Zwolle
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Jan van Besouw
Goirle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Mezz
Breda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
donderdag 17 januari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Harderwijk, Harderwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater Sneek, Sneek
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Judy Collins
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Eric Vaarzon Morel
TivoliVredenburg, Utrecht
Lavinia Meijer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Beets meets Rosenberg | Django Tribute
Vorstin, Hilversum
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 18 januari 2019
20:00
Kid Harlequin
ACU, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:00
Yungblud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Maaike Ouboter + Tim Dawn + Reachel Singh
Bibelot, Dordrecht
20:30
Celano Baggiani Group / John Dikeman / Spinifex
Bimhuis, Amsterdam
20:30
BRUUT!
BIRD, Rotterdam
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Wille and the Bandits
Boerderij, Zoetermeer
The Cards
Boothill Saloon, Amersfoort
00:30
Fenn
Brouwerij Martinus, Groningen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
22:00
Mr. Knowhow
Café Knarie, Groningen
20:00
Bo Saris / Boris
Chassé Theater, Breda
Flip Noorman - De Big One
Chassé Theater, Breda
22:15
Four Scratch
CHV Noordkade, Veghel
Fontaines D.C.
Cinetol, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yuri Honing Acoustic Quartet - Goldbrun
Cultura, Ede
20:00
Neuk! + radical retard
dB's, Utrecht
20:15
The Fortunate Sons
De Helling, Utrecht
Hans Dulfer plays Blues
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Dyscordia
De Kreun, Kortrijk
20:15
Starry, Starry Night - Leoni Jansen & Govert Schilling
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
23:00
Mr Scruff
Doornroosje, Nijmegen
Jeremy Loops
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
Eindbaas 24
EKKO, Utrecht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Flint, Amersfoort
20:00
Knight of the Guitar II
Fluor, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Every Stranger Looks Like You / Une Misère
Gigant, Apeldoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
DeWolff
Hedon, Zwolle
20:15
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Anne Bakker / Gayle Skidmore / Robin Haijes / Sofie de Bruijn
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Het Veur Theater, Leidschendam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tom Odell
La Madeleine, Brussel
21:00
Pene Corrida
Little Devil, Tilburg
21:00
ESNS in Lola met Turia, Laster en Dodecahedron
LOLA050, Groningen
20:00
Tourist LeMC
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Dayna Kurtz
Luxor Live, Arnhem
20:00
Deelder & Van der Lek
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Trill Sammy
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Yearlings
Merleyn, Nijmegen
19:30
The Don Diego Trio / The Octanes
Mezz, Breda
20:00
This Is Jackson - Thriller
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Physical Graffiti
Nieuwe Nor, Heerlen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Toontje Lager
Paard, Den Haag
Gerry Cinnamon
Paradiso, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Bintangs
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Mothership / Mothership of Led Zeppelin
Podium Victorie, Alkmaar
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Isabel Provoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dorona Alberti - Käsebrot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Stones - Tribute to The Rolling Stones
Schouwburg Hengelo, Hengelo