Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
BIRD
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Theater Aan de Slinger
Houten
Munttheater
Weert
AINSI
Maastricht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Duif
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Bonifaciuskerk Medemblik
Medemblik
20:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
013
Tilburg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
17:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
De Muze
Noordwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Posttheater
Arnhem
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
De Spil
Roeselare
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Simplon
Groningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
EM2
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
P60
Amstelveen
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Hofman
Utrecht
woensdag 13 november 2019
20:30
Hehobros
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Injury Reserve
BIRD, Rotterdam
James Blake
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Khemmis +Iron Walrus
Willemeen, Arnhem
20:00
Laurence Jones Band
Metropool, Hengelo
20:30
Laurence Jones Band
Metropool Enschede, Enschede
Lebbis - De Ervaring
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Munttheater, Weert
Maaike Ouboter
AINSI, Maastricht
20:00
Mac DeMarco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Marc Broussard
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het spectrum, Schijndel
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Matthew and the Atlas
De Helling, Utrecht
20:15
New Purple Celebration
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
O'G3NE
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Portico Quartet
De Duif, Amsterdam
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ryan McMullan
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Sleeping With Sirens
Effenaar, Eindhoven
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Dok6, Panningen
Stef Bos
Diligentia, Den Haag
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Fureys
Bonifaciuskerk Medemblik, Medemblik
20:00
The GoToBeds
Merleyn, Nijmegen
19:30
The Osmonds
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:00
Tones and I
Paradiso, Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Van Baerle Trio - Mozart, Schumann/Kirchner & Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Vandenberg's Moonkings
013, Tilburg
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Wouter Planteijdt
Orpheus, Apeldoorn
17:00
Yannick Hiwat. Super-Sonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 14 november 2019
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
De Muze, Noordwijk
19:30
Al Holliday & The East Side Rhythm Band
Melkweg, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
19:00
Ary Abittan
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Auke Hulst / Corrie Van Binsbergen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Avery Sunshine
Patronaat, Haarlem
20:00
Axelle Red
De Spil, Roeselare
20:30
B Boys
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Basseculade / Oshunmare
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Best of... Ton Kas
Zaantheater, Zaandam
20:30
Binkbeats
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Black Pumas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bobby McFerrin
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Bökkers
EM2, Groningen
22:00
Bokoeyonce
Merleyn, Nijmegen
20:00
C.W. Stoneking
Patronaat, Haarlem
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Celine Cairo - Birds of Paradise
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Colin Blunstone
P60, Amstelveen
19:00
Conan
Baroeg, Rotterdam
20:30
Daan Boom
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Dana Gavanski
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
De Patrizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Dennis van Aarssen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Di-rect
Paard, Den Haag
20:00
Doka Live | Instant Fame
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Edson Da Graça - Wakker
Podium Mozaiek, Amsterdam
Electric Six
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Enge Buren - BASTA!
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Fleetwood Mac tribute Mirage
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Folk Road Show
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Geppetto & The Whales
Luxor Live, Arnhem
20:30
Gosto / Kris Berry / Will Knox
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Musiater, Zevenaar
Half Moon Run
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hehobros
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Heilung
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Henry van Loon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Hofman Live: Barely Autumn + Gaume
Hofman, Utrecht